کد خبر: ۱۵۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: ۳ امتیاز دیدار با نساجی مازندارن برای ما خیلی مهم و حیاتی است.

به گزارش برنا؛ سید مهدی رحمتی در حاشیه تمرین امروز تیمش درباره دیدار فردای شهر خودرو مقابل نساجی، اظهار داشت: فردا یک بازی خیلی سخت با تیم پرتلاش و سختکوش نساجی داریم. این تیم هواداران خوبی دارد اما ما هم این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و هم اینکه بچه‌ها تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند. ان‌شاءالله بتوانیم با همه تلاش کار کنیم و 3 امتیاز را کسب کنیم. این 3 امتیاز برای ما خیلی مهم و حیاتی است.

رحمتی ادامه داد: از روز اولی که کار را آغاز کردیم، یکسری اهداف داشتیم که الان هم  از این اهداف دور نیستیم. جایگاه ما در جدول به شکلی است که با تیم‌هایی که شاید چندین برابر ما هزینه کرده باشند، فقط دو سه امتیاز فاصله داریم که قابل جبران است. روند ما در حال بهتر شدن است و اگر با تمرکز بیشتری در بازی حضور داشته باشیم به نتایجی که باعث دلگرمی هواداران است، خواهیم رسید.

سرمربی شهر خودرو درباره محرومان و مصدومان تیمش در بازی فردا، یادآور شد: یکی دو تا بازیکن مصدوم داریم اما محروم خیر. پزشکان تیم در حال تلاش هستند تا ان‌شاءالله مصدومان هم به بازی فردا برسند.

رحمتی درباره اینکه گفته می‌شود تمریناتش را برای دروازه‌بانی دوباره آغاز کرده، گفت: تمریناتم را آغاز کرده‌ام اما باید ببینیم شرایط به چه نحوی پیش می‌رود و چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

وی درباره اینکه آیا قرار است بازهم او در درون دروازه قرار بگیرد، تصریح کرد: خدا می‌داند که قرار است چه اتفاقاتی برای ما رخ دهد.

وی راجع به اینکه آیا قرار است فردی به کادر فنی تیم اضافه شود، گفت: اجازه دهید درباره این موضوع بعد از بازی صحبت کنیم، چون الان همه تمرکز‌مان روی تیم است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: