کد خبر: ۱۵۲۸۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
استاندار آذربایجان شرقی بر عزم همگانی برای حل مشکلات تعاونی های مسکن در پروژه های مختلف بویژه شهرک سبلان تبریز تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی امروز در جلسه بررسی مشکلات شهرک سبلان تبریز در دیدار اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن کارکنان دولت با وی که ظهر امروز در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به توجه ویژه مدیران استان به رفع مشکلات تعاونی های مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: رفع مشکلات این حوزه یکی از اصلی ترین اولویت های ماست و امیدواریم در آینده نزدیک، اخبار خوشی برای اعضا تعاونی داشته باشیم.

وی گفت: خوشبختانه اهتمام بسیار خوبی در بین مدیران استان برای رفع مشکلات مربوط به تعاونی های مسکن وجود دارد و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد رفع این مشکلات باشیم.

پورمحمدی ادامه داد: حمایت از حقوق کارکنان دولت و تمام اعضا تعاونی های مسکن دستگاه های دولتی را یکی از اساسی ترین وظایف خود می دانیم و در این مسیر نیز از هیچ تلاش قانونی و عادلانه برای رفع مشکلات و پایان انتظارات چندین ساله دریغ نمی ورزیم.

وی همچنین خواستار همکاری هرچه بیشتر دستگاه های ذیربط برای حل مشکلاتی همچون مالکیت و کاربری اراضی مربوط به تعاونی مسکن کارکنان دولت بویژه شهرک سبلان تبریز شد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برخی اقدامات و تصمیمات اشتباه و غیرتخصصی مدیران گذشته عنوان کرد: تعهد  مدیران سابق، تعهد ما نیز هست و تا زمانی که مخالف قانون نباشد برای اجرای آن تلاش می کنیم.

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره اتحادیه تعاونی های مسکن کارکنان دولت و همچنین مدیران راه و شهرسازی واداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه به بیان دیدگاه ها و نکته نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/60001

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار