کد خبر: ۱۵۵۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
عضو تیم‌ملی ووشو گفت: شاید در سال آینده شانسم را در مسابقات حرفه‌ای محک بزنم، متاسفانه کمیته‌های انضباطی فدراسیون‌ها در اجرای احکام بی ثبات هستند.

محسن محمدسیفی، کاپیتان تیم‌ملی ووشو، درباره برنامه‌های تیم‌ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: همانطور که در جریان هستید به‌خاطر کرونا تقریبا یک سال کسل کننده را سپری کردیم. تمام اردوها و مسابقات یکی پس از دیگری لغو شد و همه در خانه‌نشین شدیم. اتفاقی که واقعا برای هر ورزشکاری سخت و غیر قابل تحمل است. مسابقات جهانی را در پیش داشتیم که قرار بود به میزبانی استرالیا برگزار شود اما کلا لغو شد. حالا تنها تمرکزمان برای برنامه‌‌هایی است که قرار است سال ۱۴۰۰ داشته باشیم. مسابقات قهرمانی جهان است که به میزبانی آمریکا برگزار خواهد شد. تنها امید من همین مسابقات است و اگر این مسابقات هم لغو شود شک نکنید که در مسابقات حرفه‌ای حاضر خواهم شد.

دارنده مدال طلای جهانی درباره سطح فنی مسابقات لیگ توضیح داد: با توجه به اینکه چند ماهی تمامی رویدادها تعطیل بود برگزاری لیگ باعث شد کمی شور و هیجان به این رشته برگردد. اما واقعا نمی‌توان گفت از نظر فنی مسابقات چندان با کیفیتی را داشتیم. اما در مجموع خوب بود به ویژه که مسابقات با پخش تلویزیونی هم همراه بود. 

محمدسیفی در پایان با اشاره به صدور احکام سختگیرانه برای تیم پاس ناجا گفت: متاسفانه پاس ناجا بی‌تجربگی کرد و باعث شد لیگ و مسابقات به حاشیه کشیده شود و روز فینال که می‌توانست روز بسیار جذابی باشد اتفاق برعکس رخ بدهد. البته کادر فنی و بازیکنان پاس ناجا از دوستان خوب من هستند ولی در ورزش قهرمانی باید همه چیز حرفه‌ای باشد. این روزها اصلا شاهد اتفاق‌های خوبی از این جهت در ورزش نیستیم. متاسفانه احکام صادر می‌شود اما اصلا توجهی به اجرای آن نیست و کاملا مرسوم شده که فقط چند روز اول سخت‌گیرانه رفتار می‌شود و سریع ورزشکار، تیم و ... خاطی بخشیده می‌شود. به نظرم این بی‌ثباتی اصلا مناسب نیست البته این‌ها را به عنوان یک ورزشکار ملی‌پوش می‌گویم و نظر شخصی خودم است. قطعا فدراسیون و ... هم سیاست‌های خودشان را دارند. اما نباید این مسائل طوری جا بیفتد که من ورزشکار به واسطه چند سال ملی‌پوش بودنم هر کاری دلم خواست بکنم و خیالم آسوده باشد که به هر جهت در آخر ماجرا بخشیده خواهم شد. 3/5

برچسب ها: ووشو ، محسن محمد سیفی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار