کد خبر: ۱۵۶۲۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
فرمانده نیروی انتظامی کار و مسئولیت مرزبانی ناجا و مرزبانی استان خراسان رضوی را بسیار مهم برشمرد و افزود: مرزبانان همان طور که حافظ مرزهای کشورمان از گزند حملات اشرار و گروه های ضد انقلاب هستند، تلاش آن ها این است که نفوذی از طرف معاندان اتفاق نیفتد تا در شهرها ناامنی ایجاد شود.

به گزارش برنا؛ سردار حسین اشتری در بازدید از ستاد مرزبانی خراسان رضوی با تسلیت سالروز وفات حضرت زینب (س)، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم از فیوضات این ماه بهره ببریم.

او با اشاره به اینکه دشمن می خواهد خراسان رضوی و مشهد مقدس که پایگاه تشیع و افتخاری برای ملت ایران و قطب معنوی و فرهنگی برای جهان اسلام است را ناامن کند چرا که امنیت مطلوب و شایسته ای که امروز در این منطقه از کشورمان حکم فرماست را بر نمی تابد، گفت: خوشبختانه با عنایت الهی و توجهات آقا علی ابن موسی الرضا (ع) تمام این توطئه ها بر ملا خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی کار و مسئولیت مرزبانی ناجا و مرزبانی استان خراسان رضوی را بسیار مهم برشمرد و افزود: مرزبانان همان طور که حافظ مرزهای کشورمان از گزند حملات اشرار و گروه های ضد انقلاب هستند، تلاش آن ها این است که نفوذی از طرف معاندان اتفاق نیفتد تا در شهرها ناامنی ایجاد شود.

عالی ترین مقام نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: مراقبت و تحلیل در مسائل امنیتی، اجتماعی و فرهنگی  در مرزها و داخل شهرها یک ضرورت است و هر چه اطلاعات مان بیشتر باشد، بهتر می توانیم مراقبت و انجام وظیفه کنیم.

او در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت به روز شدن تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی برای تقویت مرزبانی تاکید کرد و گفت: بازسازی و ترمیم مقرهای انتظامی نیز در مرزها مورد توجه است و باید از ظرفیت هایی چون خیرین امنیت ساز، استانداری و شهرداری ها نیزبرای این منظور استفاده شود.

فرمانده ناجا با اشاره بر توجه به معیشت کارکنان  و بازدیدهای موثر و مستمر فرماندهان و کارکنان در نیروی انتظامی و رسیدگی به مشکلات آنها به خصوص  در مرزبانی، گفت: موضوعات زیارتی، تفریحی، مسکن ملکی و خانه های سازمانی از مهم ترین اولویت های نیروی انتظامی است.

او خاطر نشان کرد: هنگامی که مرزبانان از امکانات خانه های سازمانی برخوردارشوند و در کنار خانواده بوده و ترددها کاهش یابد به آرامش بیشتری خواهند رسید و بر این اساس ایجاد خانه های سازمانی در مرزها از اولویت های اصلی نیروی انتظامی محسوب می شود.

فرمانده ناجا با اشاره به رفع کمبود 120 هزار مسکن ملکی که در قرارگاه جهادی تامین مسکن ناجا نیز مورد توجه است، گفت: امیدواریم تا سال 1404 این کار بزرگ را به ثمر برسانیم.

سردار اشتری در پایان رضایت فرمانده معظم کل قوا، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را افتخاری بزرگ دانست و گفت: پیام معظم له در هفته ناجا بی نظیر بود چراکه در این پیام، کارکنان نیروی  انتظامی را خدوم  و زحمتکش می نامند که اقتدار و مهربانی را توامان دارند و مردم از کارشان استقبال می کنند و این توفیق بزرگی است که امیدواریم بتوانیم با توجه و تعهد به وظایف و مسئولیت و تکالیفی که بر عهده داریم  از آن هر چه بیشتر بهره مند شویم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار