کد خبر: ۱۵۶۲۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
مراسم اختتامیه دهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه صحنه با حضور تعداد محدودی از هنرمندان در محل حوزه هنری استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان مرکزی مراسم اختتامیه دهمین جشنواره استانی نمایش‌های کوتاه صحنه با حضور تعداد محدودی از هنرمندان در محل حوزه هنری استان مرکزی برگزار شد.

در این جلسه هیأت داوران جشنواره متشکل از آقایان حجت الله سبزی، قدرت الله فتحی و حمیدرضا ابراهیمی ضمن ارج نهادن به تلاش یکایک هنرمندان شرکت‌کننده و سپاس ویژه از برگزار کنندگان، آرای خود را پس از تماشا و ارزیابی ۱۰ اثر نمایشی، اعلام کردند:

در بخش موسیقی: با اهدای لوح سپاس و جایزه نقدی از گروه موسیقی نمایش های شاه شکار و وقتی کلاغها آواز می خوانند تقدیر به عمل می آورد.

در بخش بازیگری زن: ضمن تقدیر از پرستو رشانی به خاطر بازی در نمایش یک روز مرغی، هنرمندان فاطمه طیبی به خاطر بازی در نمایش زندگی آفلاین، زهرا محمدی به خاطر بازی در نمایش ترامادول و ترنم محمدی به خاطر بازی در نمایش تِیکن به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

در بخش بازیگری مرد: ضمن تقدیر از حشمت الله زارعی به پاس سه دهه حضور مستمر و به ویژه اخلاق مدار در عرصه هنرهای نمایشی، محمدجواد شریفی به خاطر بازی در نمایش گرای گم شده، رامین قادری به خاطر بازی در نمایش زندگی آفلاین، همچنین پوریا رضایی به خاطر بازی در نمایش یک روز مرغی و شایان سلطانی به خاطر بازی در نمایش تیکن عناوین اول تا سوم را کسب نمودند.

در بخش کارگردانی: ضمن تقدیر از آقای شاهین سلطانی به خاطر کارگردانی نمایش وقتی کلاغها آواز می خوانند، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی بدون اولویت به بهمن پارساآرا کارگردان نمایش تِیکن و رامین قادری کارگردان نمایش زندگی آفلاین اهدا شد.

در بخش نویسندگی: ضمن تقدیر از شهرام سلطانی به خاطر نویسندگی نمایش وقتی کلاغها آواز می خوانند، لوح تقدیر و جایزه نقدی به هنرمندان شایان سلطانی نویسنده نمایش «تیکن» و ناصر کریمی نیک و امید عباسی نویسندگان نمایش «گرای گم شده» و رامین قادری نویسنده نمایش «زندگی آفلاین» و ایمان ملکی پور نویسنده نمایش «یک روز مرغی» اهدا شد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار