کد خبر: ۱۵۶۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
گروه استان‌ها ــ خراسان رضوی در طرح‌های بهاره و پائیزه و امسال زمستانه کتاب همواره حضور پررنگی داشته و معمولا جزو استان‌های رده نخست در خرید کتاب بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، بهار کتاب خراسان رضوی آن هم در زمستان یک بار دیگر آغاز شده و در این روزهای کرونایی طراوت خاصی به فضای کتاب و کتابخوانی در مشهد بخشیده است.

خراسان رضوی در طرح‌های بهاره و پائیزه و امسال زمستانه کتاب همواره حضور پررنگی داشته و معمولا جزو استان‌های رده نخست در خرید کتاب بوده است.

از روز گذشته که این طرح بار دیگر در خراسان رضوی کلید خورده استقبال بسیار خوبی در سطح استان صورت گرفته و کتابفروشی‌های عامل طرح با استقبال مناسبی از سوی کتابخوانان مشهدی روبرو شده‌اند.

ویژگی مثبت امسال زمستانه کتاب در مشهد این است که در سطح استان نیز کتابفروشی‌های متعددی امسال مجری طرح شده‌اند و این شور و شوق به سطح خراسان رضوی نیز سرایت کرده و تعداد بیشتری از کتابفروشی‌ها امسال مجری طرح در استان شده‌اند.

در مشهدمقدس نیز بار دیگر شاهد صفوف بسیار مناسبی هستیم که البته قشر فرهیخته و کتابخوان پروتکل‌های بهداشتی را نیز به درستی رعایت کرده‌اند تا دردسری از این ناحیه متوجه شهروندان نشود.

یکی از کتابخوانان مشهدی که به یکی از کتابفروشی‌های مجری طرح مراجعه کرده در این زمینه می‌گوید: بهرحال 25 درصد هم با این شرایط اقتصادی تخفیف خوبی محسوب می‌شود و به محض اینکه شنیدم امسال زمستانه کتاب داریم برای خرید کتاب مراجعه کردم.

وی ادامه می‌دهد: البته درخواست ما از متولیان امر این است که تعداد این فروش‌های فوق‌العاده را در طول سال کمتر کنند و در ازاء آن تخفیف‌های بیشتری برای طرح در نظر بگیرند.

کتابخوان دیگری هم می‌گوید: امسال تعداد کتابفروشی‌های مجری طرح بیشتر شده و خوشبختانه پراکنش جغرافیایی خوبی نیز وجود دارد و همین کار ما را راحت‌تر کرده است.

شهروند کتابخوان دیگری هم از سایر کتابخوانان درخواست دارد در این شرایط کرونایی بیشتر از طریق اینترنتی کتاب مورد نظر خود را سفارش دهند و حتی المقدور از مراجعه حضوری پرهیز کنند.

انتهای پیام/281/س

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار