کد خبر: ۱۵۶۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
محمود حیدری بعنوان اولین بخشدار بخش مرکزی پردیس و جوانترین بخشدار منطقه امروز با حضور مسئولین معارفه شد.

به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران؛ امروز در نشستی با حضور فرماندار شهرستان پردیس، امام جمعه، معاونان فرماندار، بخشداران بومهن و جاجرود، شهردار پردیس و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی، محمود حیدری به عنوان اولین بخشدار این بخش معرفی و شروع به کار کرد.

فرماندار پردیس در این نشست مسئولیت را یک موهبت الهی دانست و خدمت به مردم را مهمترین امتیاز یک مسئول خواند.

وی با اشاره به جوان بودن و پویایی بخشدار جدید بخش مرکزی پردیس گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و پیش رو بودن انتخابات آینده قبول  مسئولیت بسیار سخت خواهد بود که اولین بخشدار مرکزی پردیس با تحصیلات بالا و پویایی و خلاقیتی که در وی سراغ داریم قطعا می تواند گام های موثری در جهت رشد و رونق منطقه بردارد.

فرماندار شهرستان پردیس خاطر نشان کرد:  تلاش همه مسئولان باید بر این باشد که باری از دوش مردم برداشته شود و رضایتمندی مردم محسوس باشد به‌ ویژه در بخش مرکزی که تازه تاسیس است، تشکیل و استقرار بخش مرکزی باید در زندگی مردم این بخش نمود کامل داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس افزود: مشکلات سختی در چند سال گذشته وجود داشته است و دشمنان انقلاب از هیچ حرکتی برای زمین گیر کردن کشور کوتاهی نکرده اند و ما باید با حرکت صحیح، برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام توان و ظرفیت ها و ایجاد زمینه مشارکت مردم در همه زمینه ها راه رسیدن به آرامش و آسایش و پیشرفت مردم و جامعه را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد معیشت مردم، رفع مشکلات فرهنگی، مولد بودن مردم روستا و حرکت به سمت اقتصاد داخلی و توسعه و پیشرفت روستاها باید در اولویت های بخشداری باشد و اولین بخشدار بخش مرکزی مسیر سختی را در این راه پیش رو دارد و تلاشی دو چندان را می‌طلبد.

امام جمعه شهرستان نیز در این نشست با تقدیر از فعالیت ها و پیگیری های فرماندار برای رسیدگی به مشکلات شهرستان، تلاش برای کسب رضایتمندی مردم در دوران مسئولیت را بسیار لازم دانست و گفت: رضایتمندی خداوند متعال در گرو رضایتمندی مردم است و دوران مسئولیت بسیار کوتاه بوده باید اثر فعالیت های انجام گرفته برای خدمت به مردم محسوس باشد.

حیدری اولین بخشدار بخش مرکزی شهرستان پردیس نیز در این نشست قانون مداری، اعتدال و عدالت را در کنار تصمیمات شجاعانه و خردمندانه راه تعالی و عاقبت به خیری دانست که با همکاری، همدلی و مشارکت همه ادارات و نهادها میسر می‌شود و افزود: اگر بخواهیم سیاست های توسعه ای و اقتصاد مقاومتی را به تحقق برسانیم، توسعه روستا نقش ویژه ای در این راه دارد.

وی افزود: بنده تا هر زمان و لحظه ای که در مسئولیت هستم، همه توان و اهتمام خود را به کار گرفته و اعتماد مردم را با خدمتگزاری صادقانه جلب می نمایم و برای ارتقای جایگاه بخش مرکزی و توسعه همه جانبه روستاها از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

گفتنی است محمود حیدری که به عنوان اولین بخشدار مرکزی شهرستان پردیس معرفی شده  از کارمندان با سابقه وزارت کشور و فارغ التحصیل  رشته علوم سیاسی است و سابقه فعالیت در فرمانداری های دماوند و پردیس را دارد و  پیش از این در فرمانداری شهرستان پردیس و به عنوان رئیس گروه برنامه ریزی فرمانداری مشغول به خدمت بود.

همچنین بخش مرکزی شهرستان پردیس شامل شهر پردیس و روستاهای کرشت، باغکمش، اصطلک و واصفجان خواهد بود.

 

5

477

899

67

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار