کد خبر: ۱۵۶۹۰۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
سیدمحمدصادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در دیدار با مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان، در رابطه با مشکلات مردم سیستان و بلوچستان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش برنا، اطلاعیه روابط عمومی حزب ندای ایرانیان از جزئیات دیدار سیدمحمدصادق خرازی دبیرکل حزب با مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روزهای گذشته برخی کانال های تلگرامی و شبکه های مجازی خبرهایی را در مورد دیدار دبیرکل حزب ندای ایرانیان با مولانا عبدالحمید امام جمعه محترم اهل سنت زاهدان منتشر کردند که به اطلاع می رساند محتوای منتشر شده از این دیدار کاملا کذب بوده و گمانه زنی رسانه ای است. 

در این دیدار که دوم اسفندماه امسال در مسجد مکی زاهدان برگزار شد، به هیچ عنوان مذاکره و حتی مشورتی در مورد انتخابات صورت نپذیرفت. 

مشکلات مردم سیستان و بلوچستان، دلایل عدم توسعه یافتگی این استان، حاشیه نشینی و بیکاری جوانان استان، مشکلات کشاورزی، چگونگی حل مشکلات استان و دغدغه های مردم اهل سنت از جمله مسائلی بود که در این دیدار مطرح شد. 

در این دیدار دیدگاه مقام معظم رهبری در مورد تقریب مذاهب مطرح و جناب مولانا از رهبری و امامت رهبر معظم انقلاب و نگاه ایشان در مورد عدالت و توسعه و رسیدگی به محرومان تجلیل کردند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار