کد خبر: ۱۵۷۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
برنامه« اعلامیه با ریچارد مدهرست» (The Communiqué With Richard Medhurst) شبکه پرس‌ تی‌ وی به جنگ اطلاعاتی غیرقانونی دولت انگلستان علیه کشور روسیه نگاه می کند.

به گزارش برنا، این برنامه با اجرای ریچارد مدهرست به اسنادی می پردازد که به تازگی منتشر شده و نشان می‌ دهد چگونه دولت انگلستان به رسانه‌ های این کشور از جمله بی‌ بی‌ سی و رویترز برای آموزش روزنامه‌ نگاران و گسترش دیدگاه طرفداران ناتو جهت مبارزه با روسیه مبالغی را پرداخت کرده است.

ریچارد مدهرست در برنامه این هفته خود موضوعاتی همچون ساختار نادرست دستگاه‌ های اطلاعاتی انگلیس، ممانعت نمایندگان این کشور از بررسی این اقدام غیرقانونی و ریاکاری شدید دولت‌ های انگلیس و آمریکا و مداخله در امور داخلی روسیه را با کریس ویلیامسون نماینده پارلمان بریتانیا و مکس بلومنتال روزنامه‌ نگار و فیلمساز آمریکایی به عنوان کارشناسان برنامه در میان می‌ گذارد.

برنامه «اعلامیه با مدهرست» دوشنبه ساعت ۱۰:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی‌ وی می‌ رود و بازپخش این برنامه همان روز ساعت ۲۱:۰۰ و سه شنبه ساعت ۰۵:۰۰، ۱۹:۰۰ و ۰۳:۰۰، چهارشنبه ساعت ۰۸:۰۰، پنجشنبه ساعت ۱۴:۰۰ و روز جمعه ساعت ۲۳:۰۰ خواهد بود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار