کد خبر: ۱۵۷۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
در اختتامیه اولین رویداد بازشناسی چهره در ایران مطرح شد:
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت گفت: تاکنون 4.5 میلیون نفر از طریق سامانه طراحی‌شدۀ این شرکت دانش‌بنیان احراز هویت شده‌اند و اکنون این سامانه در بازار سرمایه و قوه قضائیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

احراز هویت 4.5 میلیون ایرانی از طریق سامانه شرکت دانش‌بنیان پارت

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت گفت: تاکنون 4.5 میلیون نفر از طریق سامانه طراحی‌شدۀ این شرکت دانش‌بنیان احراز هویت شده‌اند و اکنون این سامانه در بازار سرمایه و قوه قضائیه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان پارت، دکتر علی رسولی‌زاده در اختتامیه اولین رویداد بازشناسی چهره در ایران، گفت: شرکت دانش‌بنیان پارت سامانه احراز هویت فراشناسا را طراحی کرده که تا کنون 4.5 میلیون نفر از طریق این سامانه احراز هویت شده‌اند.
وی افزود: باتوجه به شیوع بیماری کرونا لازم بود از طریق فناوری، راهی برای کاهش حضور متقاضیان به مراکز مختلف دولتی و خصوصی ایجاد شود که شرکت دانش‌بنیان پارت با توجه به پشتوانه علمی و فناورانه خود توانست سامانه‌ای طراحی کند که این دغدغه کاهش یابد.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت اظهار داشت: این شرکت دانش‌بنیان دارای ۱۵۰ سرویس هوش مصنوعی در حوزه‌های مختلف است که به پشتوانه این زیرساخت توانستیم در مدت زمان بسیار کوتاهی سامانه احراز هویت را راه‌اندازی کنیم.
دکتر رسولی زاده تاکید کرد: در حال حاضر بیش از ۴ و نیم میلیون نفر از مردم از طریق این سامانه احراز هویت شدند.
وی خاطرنشان کرد: در مسیر طراحی و ساخت سامانه احراز هویت آنلاین مسائلی وجود داشت که قبلاً در حوزه هوش مصنوعی در سطح دنیا مطرح نشده بود و ما باید به آنها رسیدگی می‌کردیم به طور مثال باید بستری طراحی می شد که عکس‌ها با پوشش متعارف باشد.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت اظهارداشت: بعد از ارائه این سامانه کاربردی در این شرکت، تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا امکانات بیشتری به این سامانه افزوده شود که در این راستا می توان به ایجاد امکانی برای استفاده افراد نابینا اشاره کرد.

احراز هویت 4.5 میلیون ایرانی از طریق سامانه شرکت دانش‌بنیان پارت
دکتر رسولی‌زاده گفت: با توجه به بازخورهای دریافت‌شده خوشبختانه این سامانه از سوی جامعه نابینایان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. امری که نشانگر خلاء چنین فناوری‌های برای افراد کم‌توان جسمی است.
وی عنوان کرد: طراحی سامانه احراز هویت فراشناسا در شرایطی که افراد جامعه نیازمند به رعایت فاصله اجتماعی هستند برای کشور بسیار ارزشمند است. دغدغه اصلی این شرکت دانش‌بنیان ارائه دستاورهای علمی و پژوهشی شرکت به صورت کاملا کاربردی به افراد جامعه است.
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان پارت خاطرنشان کرد: همواره موضوع ورود فناوری به جامعه مطرح بوده و این شرکت از طریق سامانه‌های خود به خصوص سامانه احراز هویت سیگنال توانسته است این شعار را عملیاتی و کاربردی کند.
دکتر رسولی‌زاده گفت: امیدواریم رگولاتوری نیز اقدامات و حمایت‌های لازم در این حوزه را انجام دهد تا این فناوری کاربردی بتواند با سرعت بیشتری در میان اقشار مختلف جامعه رشد کند.

برچسب ها: بورس ، پارس ، احراز هویت
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار