کد خبر: ۱۵۷۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
پیشکسوت پرسپولیس براین باور است خلا یک مهاجم نوک در بازی نفت برای تیم گل محمدی احساس می شد.

محمود کلهر، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، در گفت‌وگو با گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی اخیر پرسپولیس در آبادان و تساوی برابر صنعت‌نفت آبادان اظهار داشت: این بازی چنگی به دل نمی‌زد. زمین نامناسب و بی‌کیفیت روی بازی دو تیم به خصوص پرسپولیس تاثیر منفی گذاشته بود و کار تاکتیکی تیم گل‌محمدی را با مشکل روبرو کرده بود. با وجود این که در طول 90 دقیقه بازی پر برخوردی را از دو تیم شاهد بودیم اما از نظر موقعیت‌سازی بازی چندان شرایط خوبی نداشت و در نهایت این دو تیم به تساوی در این دیدار راضی شدند.

او در ادامه تاکید کرد: اگر چه این دیدار بار فنی نداشت اما با توجه به شرایط و این موضوع که صنعت‌نفت از نفرات خوب و تاثیرگذاری بهره می‌برد و در این فصل نتایج نسبتا خوبی را در مجموع بازی‌ها کسب کرده، می‌توان گفت تساوی نتیجه بدی برای پرسپولیس نبود.

این پیشکسوت پرسپولیس افزود: در این دیدار خلاء یک مهاجم نوک در ترکیب پرسپولیس مشهود بود. به اعتقاد من مهره‌هایی مثل عالیشاه و وحید امیری در خط میانی کارآیی بیشتری دارند. به نظر من شاید اگر بازیکنی مثل مهدی عبدی برابر صنعت‌نفت فیکس بود، با توجه به پتاسیل و شرایط فنی که دارد، می‌توانست گره این بازی را باز کند.

کلهر تصریح کرد: پرسپولیس و کادر فنی این تیم توان و پتاسیل این را دارد که مشکل خط حمله و گلزنی را حل کند، ضمن این که با اضافه شدن مهدی ترابی، عیسی آل‌کثیر و جذب شهریار مغانلو و دادن فرصت بیشتر به مهدی عبدی که در باکس محوطه جریمه بازیکن خظرناک و فرصت‌طلبی است و می‌تواند از موقعیت‌هایی که برای پرسپولیس به دست می‌آید، نهایت استفاده و بهره را ببرد.

او در خصوص شرایط خاص مهدی عبدی و انتقاداتی که به او وارد است گفت: برخی این انتقاد را به مهدی عبدی وارد می‌دانند که در خط حمله دوندگی ندارد و بازی ایستایی را از خود به نمایش می‌گذارد در صورتی که همان‌طور که در لابه‌لای صحبت‌هایم عنوان کردم عبدی در 18 قدم مهره تاثیرگذاری است و با توجه به خصلت خوب چارچوب شناسی‌اش نیازی به دوندگی آن چنانی ندارد و اگر بیشتر به او فرصت داده شود، قطعا نمایش خوبی را از خود ارائه خواهد داد.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی جام حذفی این تیم برابر تیم مس نوین کرمان خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها برابر پرسپولیس انگیزه دارند و این موضوع در جام حذفی که جام اتفاقات عجیب و غریب است، بیشتر است. پرسپولیس که مدعی اصلی برای قهرمانی در لیگ است برای جام حذفی هم می‌تواند دورخیز خوبی داشته باشد. البته پرسپولیس در جام حذفی نباید حرف گمنام خود را در این بازی دست‌کم بگیرد. پرسپولیس در سال‌های گذشته تجربه تلخی در جام حذفی برابر تیم گمنام قشقایی داشت و حالا باید هوشمندانه برای اولین بازی‌اش در جام حذفی به میدان برود. 3/5

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار