کد خبر: ۱۷۴۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۲
پرس برای عدم تمدید امباپه جایزه گذاشت
رسانه های اروپایی مانند مارکا خبر می‎‎‌دهند که پرس برای عدم تمدید امباپه با پاریسی‌ها،حتی برای او پاداش هم در نظر گرفته است!
خبرورزشی -

نشریه آاس در گزارشی اشاره کرد که داستان انتقال احتمالی کیلیان امباپه، بازیکن پاری‌سن‌ژرمن به رئال مادرید، وضعیت سایر ستارگان بزرگ فوتبال اروپا را هم درگیر خود کرده است. یکی از آن بازیکنان کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی یوونتوس است. رونالدو علی‌رغم اینکه در تمرینات پیش فصل یوونتوس حاضر شده اما هنوز هم احتمالات و گزینه‌های جدایی از بیانکونری‌ها را بررسی می‌کند که یکی از اصلی ترینِ این گزینه ها انتقال به پی‌اس‌جی است. به همین علت رونالدو در حال حاضر نیم نگاهی به جدایی احتمالی امباپه از پاری‌سن‌ژرمن و انتقال او به رئال مادرید دارد و در صورتی که این اتفاق رخ بدهد، رونالدو ممکن است راهی پی اس جی شود.

البته به نظر می‌رسد که قضیه اختلافات میان رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن که در جریان سوپرلیگ اروپا ایجاد شد، اکنون به بحث امباپه هم کشیده شده و رابطه این 2 باشگاه زیاد جالب به نظر نمی‌رسد. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید تمام تلاش خود را برای آوردن امباپه به مادرید انجام می‌دهد. رسانه‌های اروپایی نظیر مارکا خبر می‌دهند که پرس برای عدم تمدید امباپه با پاریسی‌ها،حتی برای او پاداش هم در نظر گرفته است. به هر حال باید دید که طی هفته‌های آینده چه اتفاقاتی در بازار نقل و انتقالات اروپا رقم خواهد خورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار