کد خبر: ۱۷۴۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
پرواز در فرودگاه‌های مهرآباد، امام خمینی (ره)، پیام، آزادی و قزوین که برای مراسم تحلیف تعطیل شده بود، به حالت عادی بازگشت.

به گزارش  خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،   امروز پنج شنبه ۱۴ مرداد  مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد در همین راستا سازمان هواپیمایی اعلام کرد که تمامی پروازهای فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، مهرآباد، پیام البرز، آزادی و قزوین از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۹ بسته است.

هم اکنون با توجه به اتمام این مراسم پروازها در این فرودگاه ها به حالت عادی بازگشته اند.

 این موضوع در راستای رعایت الزامات ایمنی و امنیتی در همه فرودگاه‌های TMA تهران شامل فرودگاه‌هایی که ذکر شد، اجرا شده است.

گفتنی است پیش از این سخنگوی سازمان هواپیمایی  درباره این موضوع که ساعت بلیت‌هایی که از قبل فروخته شده است، به پیش از این مراسم موکول می‌شود و آیا اطلاع‌رسانی در این‌باره انجام شده است؟ گفت:سازمان هواپیمایی کشوری از روز پنجم مرداد این اطلاعیه هوانوردی نوتام را صادر و به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ کرده است.

او بیان کرد: در این دستورالعمل به شرکت‌های هواپیمایی تأکید شده است در کنار اطلاع‌رسانی سریع و دقیق موضوع به مسافران خود، نسبت به رعایت برنامه‌ریزی پرواز در تاریخ و ساعات ذکر شده، اقدامات ضروری را انجام داده اند بنابراین مسافران می توانند از این ساعت به بعد پرواز های خود را انجام دهند.

ذیبخش ادامه داد: حال بسته به برنامه‌ریزی شرکت‌های هواپیمایی، پرواز‌هایی که قرار است در این ساعات انجام شود، قبل و یا به احتمال زیاد بعد از این مراسم با اطلاع‌رسانی قبلی به مسافران انجام خواهد شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه به طور قطع تمامی شرکت‌های هواپیمایی اقدامات لازم برای ایجاد نشدن مشکل  برای مسافران در این ساعات را برنامه ریزی کرده‌اند، گفت: مشکلی برای حضور مسافران در این ساعات در فرودگاه وجود ندارد و برنامه ریزی‌های لازم در این خصوص به صورت کامل انجام شده است.

براساس این گزارش در حال حاضر تمامی پروازها به حالت عادی بازگشته و طبق اطلاع رسانی شرکت های هواپیمایی  برای انجام پروازها مسافران می توانند به فرودگاه برای انجام پرواز خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار