کد خبر: ۱۷۹۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با ابراز خوشبینی نسبت به ماندن ستاره فرانسوی این تیم در پارک دو پرنس، درباره تلاش باشگاه رئال مادرید برای خرید این بازیکن جوان صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لئوناردو مدیر ورزشی برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن می‌‌گوید رئال مادرید نه تنها تابستان امسال بلکه در سال‌های آینده هم نمی‌تواند کیلیان امباپه را بخرد چرا که این بازیکن فرانسوی که فصل آخر قراردادش را سپری می‌کند به حرفه‌اش در پارک دو پرنس ادامه خواهد داد.

امباپه 22 ساله تا پایان فصل جاری با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و هنوز حاضر به تمدید آن نشده است.  از این موضوع به عنوان نشانه‌ای از تمایل او برای پیوستن به رئال مادرید یاد می‌شود، تیمی که در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات سه پیشنهاد (آخرین آنها 200 میلیون یورو)  ارائه کرد تا ستاره تیم ملی فرانسه را به خدمت بگیرد اما مالکان قطری دستور رد آنها را صادر کردند.

لئوناردو به کانال پلاس فرانسه گفت: ما رفتار باشگاه رئال مادرید را دوست نداشتیم. آنها در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات برای خرید یکی از بهترین بازیکنان دنیا دست به کار شدند و ما را در شرایطی قرار دادند که خوش‌مان نیامد. موضع ما درباره پیشنهادهای رئال کاملاً مشخص بود. پیشنهاد‌شان کافی نبود، رقم پیشنهادی خیلی کمتر از چیزی بود که ما برای خرید امباپه (از موناکو در سال 2017) پرداخته بودیم. آخرین پیشنهادی هم که حرفش را می‌زدند هرگز ارائه نشد.

ستاره سابق میلان افزود: فکر نمی‌کنم که امباپه در پایان این فصل از پاری‌سن‌ژرمن برود. هیچ کسی به پاری‌سن‌ژرمنی بدون امباپه فکر نمی‌کند. رابطه او هم با این باشگاه بسیار عمیق است و به همین دلیل هم ما به رفتن او فکر نمی‌کنیم. او در اینجا سمبل خیلی چیزهاست. نه فقط به خاطر اینکه فرانسوی است بلکه به خاطر اینکه یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. شخصیتش همانطوری است که ما و همه دوست دارند. مثلث نیمار، امباپه و مسی چیزی نبود که ما بخواهیم فقط برای یک سال به آن فکر کنیم. به نظر من این سه نفر مکمل یکدیگر هستند و هر کدام از آنها در ویژگی‌‌هایی که دارند بهترین بازیکن دنیا هستند. من هیچ حسادتی در رفتار آنها نسبت به یکدیگر نمی‌بینم.


انتهای پیام/

 

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار