کد خبر: ۱۸۱۲۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
یک وب‌سایت فلسطینی به نقل از منبعی آگاه در مقاومت هویت رئیس جدید شاباک را افشا و صهیونیست‌ها را غافگیر کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک منبع مطلع در مقاومت فلسطین برای اولین بار اطلاعاتی درباره هویت رئیس جدید شاباک (سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) در اختیار وب‌سایت «فلسطین الان» قرار داد.

بر اساس این گزارش، رئیس جدید شاباک که رژیم صهیونیستی هویت وی را مخفی کرده و تنها با اسم اختصاری «ر» معرفی کرده بوده، «رونن برزوفسکی» نام دارد.

این منبع افزود، وی متولد ۲۴ دسامبر ۱۹۶۵ است، منزل وی در خیابان «عغنون» در شهر «هود هشارون» در فلسطین اشغالی قرار دارد و شماره پلاک آن ۶ است.

منبع مذکور افزود، این شخص تحت رصد و تعقیب مقاومت قرار دارد.

بر اساس این گزارش، رسانه‌های صهیونیستی به این افشاگری فلسطین الان واکنش نشان دادند و نوشتند، در حالی که هنوز هویت رئیس جدید شاباک توسط رژیم صهیونیستی افشا نشده، رسانه‌های فلسطینی اسم و تصویر وی را در کنار دیگر جزئیات منتشر کردند و از عبارت «تحت تعقیب» به دو زبان عربی و انگلیسی برای او استفاده کردند.

حدود یک ماه پیش، رئیس جدید سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موسوم به «شین بت» یا شاباک تعیین و این فرد جایگزین «نداف آرگمان» شد.

یک روزنامه صهیونیستی برای اولین بار اطلاعاتی از رئیس جدید «شین‌بت» منتشر کرد و نوشت، وی رهبری ترور فرمانده ارشد شاخه نظامی حماس در سال ۲۰۱۲ را بر عهده داشته است. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/ص

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار