کد خبر: ۲۰۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
برای حفظ کارت هوشمند سوخت، گزینه‌های مختلفی را به مقامات عالی وزارت نفت و سایر نهادهای مسئول پیشنهاد و ارائه کرده‌ایم، اما هیچ‌کدام از آنها نهایی نشده‌اند.
به گزارش تجارت آنلاين به نقل از فارس، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه گزینه‌های مختلفی را به مقامات عالی وزرات نفت و سایر سازمان‌های مسئول ارائه کردیم، گفت: هیچ کدام از این پیشنهادات هنوز نهایی نشده است و هر کدام که نهایی شود، اجرا خواهد شد.

داود عربعلی  گفت:‌ برای حفظ کارت هوشمند سوخت، گزینه‌های مختلفی را به مقامات عالی وزارت نفت و سایر نهادهای مسئول پیشنهاد و ارائه کرده‌ایم، اما هیچ‌کدام از آنها نهایی نشده‌اند.
 
وی ادامه داد: هم شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و هم وزارت نفت پیشنهاداتی در این مورد ارائه کرده‌اند که ارائه پاداش به استفاده‌کنندگان از کارت سوخت شخصی، یکی از این پیشنهادات است، اما هیچ‌یک از این پیشنهادات نهایی نشده است.
 
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: ما این گزینه‌ها را اعلام کرده‌ایم و هر کدام تصویب شود، اجرایی می‌شود.
 
وی اضافه کرد: به خاطر اهمیت حفظ سامانه هوشمند سوخت باید تدابیر انگیزشی برای مصرف‌کنندگان در نظر گرفته شود تا آنها برای استفاده از کارت سوخت شخصی خودشان انگیزه کافی داشته باشند.
 
به گزارش فارس، آخر آبان ماه امسال مهلت استفاده از سهمیه‌های سوخت به پایان می‌رسد و کارشناسان معتقدند مصرف‌کنندگان از این پس انگیزه‌ای برای استفاده از کارت سوخت خود نخواهند داشت.
 
با توجه به اهمیت حفظ سامانه هوشمند سوخت به عنوان یکی از مهم‌ترین بانک‌های اطلاعاتی کشور و نقش آن در جلوگیری از قاچاق بنزین از کشور، وزارت نفت سناریوهایی را برای ایجاد انگیزه در مردم برای استفاده از کارت سوخت طراحی کرده است.
برچسب ها: سناریو ، کارت سوخت ، زنگنه
نام:
ایمیل:
* نظر: