کد خبر: ۲۴۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
نمایشگاه ملی کشور روسیه با عنوان «گفتمان تجاری و صنعتی ایران و روسیه»،با حضور بزرگ‌ترین شرکت‌های روسیه از دوشنبه ۳۰ آذرماه در تهران آغاز به کار می‌کند.
نمایشگاه ملی کشور روسیه با عنوان «گفتمان تجاری و صنعتی ایران و روسیه» با حضور بزرگترین شرکت‌های روسیه و سخنرانی وزرای دو کشور از دوشنبه ۳۰ آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.

در این نمایشگاه که از سوی وزارت صنعت و تجارت روسیه برگزار می‌شود و تا دوم دی‌ماه ادامه خواهد شد، بزرگ‌ترین شرکت‌های روسیه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ماشین‌آلات، قوای محرکه و موتورهای صنعتی، خودرو، صنعت حمل هوایی، کشاورزی، صنایع ریلی، مواد کامپوزیت با فناوری بالا، تجهیزات ردیابی، ماشین‌آلات کشاورزی و سایر محصولات به نمایش خواهند گذاشت.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بیش از ۱۵۰ تن از مدیران ارشد صنایع روسیه در این نمایشگاه حاضر خواهند بود.

همچنین قرار است در کنار دستاوردهای صنایع مختلف روسیه، هواپیمای مسافربری سوخو سوپرجت ۱۰۰، به‌عنوان محصول جدید صنایع هوایی روسیه در بخش مسافری به نمایش درآید.

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، دنیس مانتوروف وزیر صنعت و تجارت روسیه و سورنا ستاری معاون رئیس‌جمهور از جمله سخنرانان ویژه روز نخست هستند، ضمن آنکه مدیران ارشد آژانس صادراتی روسیه در این مراسم آخرین دستاوردهای صنایع روسیه را تشریح خواهند کرد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: