کد خبر: ۳۸۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
در راستاي تعامل با مشتريان ارزنده صورت گرفت،
مدير شعب بانك ايران زمين استانهاي اصفهان، قم، مركزي و چهار محال و بختياري به همراه تعدادي از مديران ارشد از سايت توليد شركت آب لوله اصفهان بازديد كردند و با مديران شركت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش روابط عمومي: در اين ديدار ابتدا دكتر شعاعي مدير عامل شركت ضمن قدرداني از حضور مديران بانك ايران زمين در شركت آب لوله اصفهان، اين ديدار را سرآغاز تعاملات هر چه بيشتر شركت با اين بانك ارزياني كرده، و نسبت به معرفي شركت اظهار داشت: اين شركت توليد كننده انواع لوله و اتصالات مطابق با استاندارد هاي بين المللي از سايز هاي ۶ تا ۶۳۰ ميليمتر در رده هاي فشاري ۲.۵ الي۴۰ اتمسفر جهت مصارف آب، فاضلاب،گاز و سيالات صنعتي، مطابق با استاندارد هاي بين المللي در انواع مواد اوليه با گريدهاي مختلف جهاني شركت آب لوله را جزء برترين شركت ها در صنعت لوله و اتصالات پلي اتيلن و پلي پروپيلن قرار داده است.
وي افزود: اين شركت در ۳ فاز طراحي شده است كه به علت برخورد با تحريم هاي اروپا دو فاز ديگر معلق شده و بازار اروپا را از دست داده ايم اما با تلاش هاي زياد توانسته ايم به كشور هاي همسايه صادرات داشته و جز ۱۰ شركت فعال برتر اين صنعت در كشور قرار بگيريم.
وي در ادامه از سخت بودن شرايط توليد در عرصه كسب و كار صحبت كرد و با اذعان به اين نكته كه حفظ شرايط كارخانه با حداقل توليد در شرايط كنوني امري بسيار سخت است كه در اين مسير همكاري و مساعدت سازمان هاي ذيربط علي الخصوص سيستم بانكي مي تواند بسيار كارگشا باشد.. در ادامه، سبزواري مديريت شعب استان هاي اصفهان، قم، مركزي و چهار محال و بختياري ضمن ابراز خرسندي از وجود نيروي انساني متعهد و كار آفرين دغدغه اصلي خود را حمايت از شركت هاي فعال در سطح منطقه دانست و اظهار كرد: حفظ سرمايه هاي انساني و تبادل و تعامل ساير منابع و نگهباني از دستاوردهاي صورت گرفته در اين عرصه براي همه تعهد آور است و بانك ايران زمين نيز بر اساس سياست ها و اهداف و بخشنامه هاي ابلاغي ياور و راهنماي همه مشتريان ارزنده است.
وي همچنين به خشكسالي هاي اخير اشاره و لزوم نياز به سيستم آبياري مدرن را ياد آوري نمود و نظر به اينكه بانك ايران زمين با شعار ايران زمين خانه ماست آمادگي خود را جهت ياري رساندن به كساني كه براي حفظ ايران زمين و منابع آن تلاش مي كنند اعلام كرد.
وي در پايان اظهار كرد: بازار رقابت از سويي و وضعيت اقتصادي كشور از سويي ديگر هرچند عرصه فعاليت را دشوار نموده است ولي مي توان با پشتكار و تلاش مضاعف بر مشكلات فائق آمد و مسير رشد و تعالي را پيمود. اين نشست با بازديد از قسمت هاي مختلف شركت پايان پذيرفت.
نام:
ایمیل:
* نظر: