کد خبر: ۳۸۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
در دهمین نمایشگاه کتاب استانی نیشابور، 7500 بن کارت از سوی بانک شهر در میان بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک با اشاره به برگزاری دهمین نمایشگاه استانی کتاب در شهر نیشابور گفت: این نمایشگاه از 16 آبان ماه آغاز به کار کرده است و در آن 7 هزار و 500 قطعه بن کارت های 100 و 50 هزار تومانی به بازدیدکنندگان ارائه می شود.
اکرمی با اشاره به تعامل دانشگاه آزاد نیشابور با بانک شهر افزود: از این رو و بنا به درخواست این دانشگاه، شرایطی فراهم شد تا علاوه بر 7 هزار و 500 قطعه بن کارت، 3هزار و 500 بن کارت نیز در اختیار دانشجویان قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز به کار این نمایشگاه، پیشخوان‌های شهرنت که مجهز به سیستم‌های خودپرداز، خوددریافت، وب کیوسک و خودبانک( VTM) هستند، در سطح نمایشگاه نصب شده تا همه مراجعه‌کنندگان با خدمات بانکداری الکترونیک بیشتر آشنا شوند.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر تصریح کرد: همچنین 5 کانتر بانکی نیز در سطح دهمین نمایشگاه استانی کتاب نیشابور نصب شده است تا شهروندان بتوانند علاوه بر دریافت بن کارت‌های خرید، از انواع خدمات بانکی نیز برخوردار شوند.
اکرمی در ادامه از ارائه آموزش‌های بانکداری الکترونیک به بازدیدکنندگان خبر داد و گفت: شهروندان می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب نیشابور با نحوه فعال سازی ابزارهای الکترونیکی بانک شهر آشنا شوند و کارشناسان، پاسخگوی سوالات شهروندان خواهند بود.
به گفته وی، همزمان با دهمین نمایشگاه استانی کتاب در شهر نیشابور، 160 دستگاه کارت خوان نیز برای ارائه خدمات بانکی در سطح نمایشگاه نصب شده تا شهروندان، ناشران و غرفه داران بتوانند در کنار آشنایی با نحوه بانکداری الکترونیک و خدمات مجازی بانک شهر، از خدمات دریافت وجه نقد نیز در کمترین زمان ممکن و به آسانی بهره مند شوند.
بر این اساس، دهمین نمایشگاه استانی کتاب نیشابور، تا بیست و دوم آبان ماه ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: