کد خبر: ۳۸۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲
در مجمع خیرین موسسه حمایتی امدادگران عاشورا رخ داد؛
دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و سردار یحیی رحیم صفوی، مشاور مقام معظم رهبری از غرفه صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان در مجمع خیرین موسسه حمایتی امدادگران عاشورا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، دکتر هاشمی پس از شنیدن گزارش عملکرد یک ساله مدیر عامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان از اقدامات موثر صندوق در حمایت تسهیلاتی از موسسات و انجمن‌های مردم نهاد حمایت از بیماران در کشور تقدیر کرد.
در این مجمع سردار دکتر رحیم صفوی نیز ضمن تشکر از خدمات صندوق قرض‌الحسنه پارسیان طی یک سال گذشته در یادداشتی خود اظهار کرد: امید است، بانک پارسیان برای خدمات عمومی به محرومان و مستضعفان کشور عزیزمان گام های موثرتری بردارد.
دکتر ایازی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان، دکتر دیناروند رییس سازمان غذا و دارو، سردار فتحیان مدیرعامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا و مدیران عامل 26 نمایندگی استانی موسسه خیریه امدادگران عاشورا در سراسر کشور از دیگر بازدیدکنندگان غرفه صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان بودند که با توضیحات مدیر عامل صندوق و همکاران مستقر در غرفه از نزدیک با عملکرد صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در زمینه حمایت از موسسات و انجمن‌های حمایتی از بیماران در سراسر کشور آشنا شدند و از تلاش‌های صندوق در راستای ایفای رسالت اجتماعی گروه بانک پارسیان تقدیر و تشکر کردند.
مجمع سالیانه خیرین موسسه امدادگران عاشورا امسال در حالی برگزار شد که صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان نیز به عنوان یکی از حامیان این موسسه، با برپایی غرفه‌ای در محل برپایی مجمع، بازدیدگنندگان و خیرین حاضر را با خدمات صندوق و حمایت‌هایش از موسسات خیریه و حمایتگر بیماران در کشور آشنا کرد.
توزیع بروشورهای تبلیغی و اقلام حاوی اطلاعات درباره خدمات و اقدامات صندوق، شرایط و مقررات افتتاح حساب قرض الحسنه ویژه، طرح قلک سبز و هدایای تبلیغاتی و ارائه گزارش‌های جامع و مستند آماری به بازدیدکنندگان از غرفه از دیگر اقدامات همکاران صندوق در روز برگزاری مجمع بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: