کد خبر: ۳۹۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
با حضور رؤسای شعب مشهد و بجنورد، رئیس اداره خسارت بدنی بیمه نوین و قاضی اجرای احکام دادگستری خراسان شمالی مبلغ 11 میلیارد ریال خسارت بیمه بدنی دو سرنشین مصدوم یک حادثه تصادف در خراسان شمالی به خانواده ایشان پرداخت شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه نوین، با حضور رؤسای شعب مشهد و بجنورد، رئیس اداره خسارت بدنی بیمه نوین و قاضی اجرای احکام دادگستری خراسان شمالی مبلغ 11 میلیارد ریال خسارت بیمه بدنی دو سرنشین مصدوم یک حادثه تصادف در خراسان شمالی به خانواده ایشان پرداخت شد.
ابوالفضل جهاندیده؛ رئیس اداره خسارت بدنی بیمه نوین همزمان با تحویل چک خسارت به خانواده مصدومان گفت: وقوع چنین حوادثی صدمات جبران ناپذیری به هموطنان و خانواده های آنها وارد می کند که وظیفه شرکت های بیمه است که با همراهی و انجام تعهدات خود، سنگینی این بار را از دوش خانواده ها سبک تر کرده و نگرانی هزینه های درمانی و موارد خاص را برطرف کند.
خاطر نشان می شود در این حادثه تصادف جاده ای به همسر 8 میلیارد و 330 میلیون ریال و فرزند خانواده 3 میلیارد و 266 میلیون ریال به دلیل تنوع صدمات بدنی، چند برابر دیه یک فرد کامل توسط این شرکت پرداخت شده است. دیه پرداختی به همسر راننده 443 درصدی دیه کامل و برای فرزند نیز درصد 173 دیه کامل پرداخت شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: