کد خبر: ۳۹۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
با اقدامات انجام شده و استقبال مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران از خدمات بانکداری الکترونیک این بانک، میزان کارت های فعال صادره شده با 14.5 درصد رشد به تعداد قریب به چهار میلیون فقره رسید.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، با توسعه بانکداری الکترونیک در کشور و نقش بسزای آن در تسهیل امور بانکی و ایجاد دسترسی آسان به خدمات و سرویس های پرداخت از راه دور ، استفاده از عابر بانک ها روز به روز گسترش بیشتری می یابد.
یکی از ابزارهای انتقال الکترونیکی وجوه که در تجارت الکترونیکی از اهمیت خاصی برخوردار است، کارتهای بانکی می باشند.
استفاده از کارتهای بانکی در افزایش رضایت و احساس امنیت مشتریان بانک موثر می باشد و هر یک از متقاضیان استفاده ازخدمات كارت مي تواند با مراجعه به شعب بانك قرض الحسنه مهر ایران و افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز و جاری، درخواست صدوركارت نماید.
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به مشتریان، اغلب شعب خود را به دستگاه‌های صدور آنی کارت مجهز نموده است و هموطنان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین شعبه و افتتاح حساب در آن نسبت به صدور کارت الکترونیک اقدام نمایند.
تا کنون قریب به چهار میلیون فقره کارت نقدی فعال در 528 شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در اقصی نقاط کشور صادر شده است که نسبت به پایان سال 1394 با 14.5 درصد رشد همراه است.

نام:
ایمیل:
* نظر: