کد خبر: ۴۱۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز: طی سال‌های اخیر، روند رو به رشد اجرای پروژه‌های عمرانی با وجود محدودیت منابع، فقط با حمایت بانک شهر قابل انجام بوده است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به نقش بانک شهر در توسعه کلانشهرها و رضایت عموم شهروندان از این بانک گفت: طی سال‌های اخیر، روند رو به رشد اجرای پروژه‌های عمرانی با وجود محدودیت منابع، فقط با حمایت بانک شهر قابل انجام بوده است.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، اسدی با بیان اين‌كه این بانك در حمایت از پروژه‌های عمرانی به ویژه در حوزه حمل و نقل عمومی، نقش مهمی در کلانشهرها دارد،افزود: با حمايت‌های اين بانك كه در قالب پرداخت تسهيلات و انتشار و عرضه اوراق مشاركت انجام شده و تداوم دارد، بسياری از پروژه‌های عمرانی در شيراز احداث شده است.
وی با تاکید بر این‌که همكاری شهرداری و بانك شهر در سراسر كشور همکاری متقابل است و این تعامل در نهایت به ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان می‌انجامد، تصریح کرد: از جمله این اقدامات، خدماتی است كه به واسطه پیشخوان‌های شهرنت، به شهروندان در شيراز و شهرهای كشور ارائه مي‌شود که امكانی برای ارتقاء سطح رفاه شهروندی محسوب مي‌شود.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز خاطر نشان کرد: از ميان هزاران معبر موجود در شيراز در 15 معبر، تاسيسات الكترونيكي بانك شهر ايجاد شده است و اين تاسيسات، امكانی را برای مردم فراهم كرده كه در هر ساعتی از شبانه‌روز به تمام خدمات دريافت، پرداخت و ساير خدمات بانكي دسترسی داشته باشند.
وی با تاکید بر اهمیت توسعه خدمات الكترونيكي بانك شهر در شيراز  اظهار کرد: توسعه خدمات الكترونيكی، از ضرورت‌های امروز محسوب می‌شود و این اقدام مهم با همکاری و حمایت بانک شهر در شیراز در دست اقدام است.
اسدی با اشاره به رشد چشمگیر منابع بانک شهر در سال‌های اخیر افزود: توسعه بانکداری الکترونیک، اعتماد سازی عمومی، سرمایه گذاری‌های مطمئن،جذب منابع مالی و نوآوری در خدمات، از مهم‌ترین دلایل رشد چشمگیر بانک شهر و استقبال شهروندان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: