کد خبر: ۴۱۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸
بانک صادرات ایران در راستای تحقق رسالت های اجتماعی خود با ساخت ضریح مقدس امام هادی (ع) و امام حسن عسکری (ع) و ساخت ٦ باب درب مصلای ضلع غربی حرمین امام موسی کاظم (ع) و امام جواد (ع) نقش برجسته ای در بازسازی حرمین شریف ایفا کرده است.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در کنار ایفای نقش موثر در توسعه و رشد اقتصادی کشور، تحقق تعهدات اجتماعی را نیز مورد تأکید قرار داده و در این زمینه تاکنون از محل مشارکت کارکنان بانک صادرات ایران در سال گذشته مبلغ ٣٥٠ میلیون ریال بابت ساخت ضریح مقدس امام هادی (ع) و امام حسن عسگری (ع) اختصاص و به منظور ساخت ٦ بابت درب مصلای ضلع غربی حرمین امام موسی کاظم(ع) و امام جواد (ع) به مبلغ ٤ میلیارد ريال از طرف همکاران اهدا شده است.
بر اساس این گزارش کارکنان متعهد و خدوم بانک صادرات ایران با تخصیص بخشی از حقوق خود و با کمک های نقدی در امر مقدس بازسازی حرمین شریفین گام های موثری برداشته اند و در بستر سازی برای پرورش نسل های آینده نقش فعالی داشته است.
شایان توجه است؛ هموطنان به منظور مشارکت در این امر خداپسندانه می توانند وجوه نقد خود را به شماره حساب جاری سپهر ٠١٠١١٠٠١١٠٠٠٧ به نام عتبات عالیات واریز کنند.
گفتنی است این بانک علاوه بر اقدامات فوق اقداماتی همچون : ساخت بزرگترين لوستر با ارتفاع ٨ متر و عرض ٥/٤ متر كه بر فراز ضريح مطهر امير‌المؤمنين حضرت علي‌(ع)، تهيه لوسترهاي تزئيني ديواركوب نصب شده در حرم مطهر و رواق‌هاي مجاور در نجف اشرف، ساخت درب روضه منور حرم مطهر حضرت علي(ع) معروف به باب‌الحسن(ع)، تهيه و نصب ٢ عدد لوستر با طراحي ويژه سبز رنگ براي حرم مطهر حضرت علي(ع)، ساخت و نصب ٥ درب براي حرم مطهر حضرت امام حسين(ع) از جمله درب باب‌الرأس و درب ورودي قتلگاه و ٣ درب دور ضريح مقدس را نیز در کارنامه خود دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: