کد خبر: ۴۲۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
مدیر بازاریابی و فروش سایپا:
مدیر بازاریابی و فروش سایپا گفت: در جشنواره فجر سایپا محصولات گروه رنو و برلیانس با شرایط ویژه و به صورت اینترنتی عرضه می شود.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از سایپا نیوز، رضا تقوی مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: همزمان با آغاز دهه فجر و با توجه به استقبال هموطنان عزیز از محصولات گروه سایپا، این گروه خودروساز در جشنواره فجر سایپا اقدام به فروش اینترنتی محصولات گروه رنو و برلیانس کرده است.
وی افزود: در این طرح تمامی محصولات شرکت سایپا با شرایط فروش متنوع، اعم از فروش فوری و پیش فروش اعتباری با زمان تحویل مناسب، سود مشارکت بالا، تسهیلات بدون بهره و بازپرداخت بلند مدت در اختیار مشتریان گرامی قرار گرفته است .
تقوی تاکید کرد: در جشنواره فجر سایپا محصولات گروه رنو شامل ساندرو، تندر90 و پارس تندر و همچنین گروه محصولات H200  و H300 با شرایط ویژه به مشتریان و علاقمندان عرضه خواهد شد.
وی تصریح کرد: در این طرح خانواده سری H300 در دو مدل H330 و H320 و خانواده سری H200 نیز در دو مدل H220 و H230 به مشتریان عرضه شده که استقبال بسیار خوبی از این محصولات در بازار شده است.
گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های مجاز گروه خودرو سازی سایپا یا به سایت www.saipagroup.ir مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: