کد خبر: ۴۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر لوح تقدیر اهتمام به رهبری دیجیتالی در نخستین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی به دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر تعلق گرفت .
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ نخستین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی و سومین کنفرانس ملی سیستم های اطلاعاتی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور مدیران بانک مرکزی، مدیران ارشد سازمان های دولتی و خصوصی، مدیران فناوری اطلاعات، مهندس حسین نجفی مدیر فناوری اطلاعات، آزاده محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات و کارشناسان فناوری اطلاعات موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.
بر اساس این گزارش؛ از جمله محورهای تخصصی این جایزه می‌توان به زُبدگی دیجیتالی (Digital Mastery)، نوآوری دیجیتالی (Digital Innovation) و رهبران دیجیتالی (Digital Leaders)  اشاره کرد.
این گزارش می افزاید: در نخستین دوره جایزه ملی تحول دیجیتالی، تقدیرنامه اهتمام به رهبری دیجیتالی به دکتر عیسی رضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر اهدا شد که مهندس حسین نجفی مدیر فناوری اطلاعات در این مراسم به نمایندگی از مدیرعامل موسسه تقدیرنامه را دریافت کرد.
شایان ذکر است؛ از اهداف این جایزه می‌توان به افزایش آگاهی و بینش در بدنه مدیریتی سازمان‎های کشور در خصوص اهمیت و جایگاه تحول دیجیتالی، بهبود و ارتقای فرهنگ ارزش‎آفرینی دیجیتالی در فضای کسب‎و‎کار کشور، تشویق سازمان‎ها به انجام فرایند خودارزیابی و شناسایی نقاط ضعف و فرصت‎های بهبود خود در زمینه تحول دیجیتالی، ارزیابی وضعیت تحول دیجیتالی شرکت‎کنندگان در جایزه توسط داوران خبره و ارائه گزارش بازخورد به سازمان‎ها در راستای بهبود وضعیت تحول دیجیتالی آن‎ها و شناسایی و معرفی سازمان‎های پیشروی کشور در حوزه تحول دیجیتالی اشاره کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: