کد خبر: ۴۲۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
مراسم ششمین سالگرد تاسیس موسسه اعتباری کوثر با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه، معاونین، مدیران و کارکنان حوزه مرکزی برگزارشد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ دکتر عیسی رضایی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: اکنون که در مقطع خاصی از تاریخ تحولات جهان و همچنین درموقعیت حساس و سرنوشت سازی از دوران انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، مسئولیت ما ایجاب می کند تا واقعیت ها، ریشه ها و آثار گوناگون انقلاب را در ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بشناسیم. باید مبانی شکل گیری انقلاب اسلامی برای جوانان تبیین شود.
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: ۱۷ بهمن ماه سالروز عملیات والفجر مقدماتی است که یاد و خاطره شهدای این عملیات را که با خون خود در شکوفایی و به سرانجام رسیدن اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی نقش موثری داشتند، گرامی می داریم.
وی با اشاره به نحوه شکل گیری موسسه اعتباری کوثر تصریح کرد: با وجود مشکلات خوشبختانه کوثر مسیر تعالی را به خوبی طی کرده و ادامه خواهد داشت و همچنان اعتقاد داریم با این روند حرکتی و به برکت نام مقدس کوثر" آینده از آن ماست"  .
مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر تأکید کرد: مسیری که موسسه اعتباری کوثر در ۶ سال با تلاش فراوان به خوبی طی کرد و در این راه موفقیت های  چشمگیری به دست آورد مرهون زحمات ۳۰۰۰ کارمند پرتلاش و سخت کوش کوثر است.
نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر اظهار داشت: با جدیت و همت مضاعف در جهت رسیدن به اهداف و استراتژیهای پیش بینی شده باید تلاش کنیم و موفقیت کوثر را موفقیت خود بدانیم.
دکتر رضایی در تبیین شرایط کنونی و آینده اقتصاد کشور اظهار داشت: همانگونه که شاهد هستیم وضعیت نقدینگی نظام بانکی و اقتصادی کشور با وجود بهبود نسبی توفیقی نداشته است و با ادامه این روند پیش بینی می شود در ماه های پایانی سال 95 و سال 96 نظام بانکی با شرایط سختی مواجه خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: