کد خبر: ۴۲۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
برگزیدگان سوگواره “با اربعینیان” بیمه دانا مشخص شدند.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، پس از فراخوان این شرکت در باره به تصویر کشیدن جلوه های خاص و ناب دلدادگی و عاشقی زائران اربعین حسینی(ع) که با هدف مستند سازی جلوه های ویژه در مراسم اربعین،گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی تک نگاره های گذشت و فداکاری برگزار شد، آثار متعددی از سوی علاقه مندان در ارتباط با این موضوع به دبیر خانه ارسال شد، به طوری که چند بار این سوگواره به دلیل مشارکت علاقه مندان تمدید شد .
در این سوگواره هیأت داوران تعداد عکس های دریافتی را در چند مرحله داوری کرده و ضمن تشکر از برگزار کنندگان سوگواره و شرکت کنندگان نکاتی را یادآور شدند.
در بیانیه هیأت داوران آمده است: متأسفانه کمیت و کیفیت عکس های رسیده آن طور نبود که از جامعه عکاسی و شهروندان علاقه مند به عکاسی از مراسم با شکوه اربعین حسینی انتظار می رفت، بطوری که به دلیل پایین بودن کیفیت آثار، این هیأت مجبور به نگه داشتن تعداد کمی از آثار شدند و جوایز مجزای این بخش را حذف کردند.
هیأت داوران متشکل از مرتضی فرج آبادی، مهدی قاسمی و ابوالفضل نسایی در این بیانیه همچنین با آرزوی تداوم و برگزاری اینگونه مسابقات فرهنگی و آرزوی توفیق تمامی دست اندرکاران پیشنهاد می کند برای برگزاری دوره آینده این مسابقات، با تشکیل دبیر خانه ای منسجم و در نظر گرفتن زمان، اطلاع رسانی و بالا بردن سطح کیفی مسابقات را در اولویت کاری خود قرار دهند.
با توجه به نکات ذکر شده، هیأت داوران از میان عکس های دریافتی، افراد ذیل را به عنوان برگزیدگان  سوگواره" با اربعینیان" معرفی می کند:
هادی دهقان پور، سید محمد جواد صدری، مهدی بذری، مصطفی عبیدآبی، رسول مختاری،علی احمدی، محمد حسین پاکدل، سید مرتضی صدری، مرتضی حسین آخوندی، امیر قیومی، مجید پناهی.
برگزیدگان سوگواره با اربعینیان می توانند برای ارائه مشخصات و دریافت هدایای خود با شماره تلفن88773650 -021تماس حاصل نمایند .

نام:
ایمیل:
* نظر: