کد خبر: ۴۲۹۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
شرکت سهامی بیمه ایران که به مناسبت دهه مبارک فجر ارائه تسهیلات ویژه ای را برای متقاضیان و بیمه گزاران بیمه های آتش سوزی در نظر گرفته بود مهلت استفاده از این تسهیلات را تا پایان بهمن 95 تمدید کرد و آماده اعمال تسهیلات جدید در صدور این بیمه نامه ها است .
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، یکی از این تغییرات « افزایش ضریب طرح  بیمه نامه حامی به صد برابر » و دیگری حذف شدن شرط " داشتن پروانه بهره برداری و مجوز فعالیت"  از شروط بیمه گذاران آتش سوزی است .
بنا به اعلام مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه ایران  ، از جمله تسهیلات دیگر در صدور بیمه نامه های آتش سوزی می توان به اصلاح شرط داوری ، امکان اعمال 20 درصد تخفیف در بیمه نامه های غیرصنعتی توسط نمایندگان ، اصلاح بیمه نامه طرح مهر، عدم نیاز به صورت ریز و ارزش تفکیکی برای واحدهای مسکونی و اصلاح کلوز سرقت اشاره کرد .
تمدید مهلت تخفیف دهه مبارک فجر تا پایان بهمن ماه 1395و عدم نیاز به بازدید اولیه برای موارد مسکونی بجز متقاضیان پوشش سرقت و ترکیدگی لوله وضایعات برف وباران نیز از دیگر تسهیلات قابل ارائه در بیمه نامه های آتش سوزی تا پایان بهمن ماه جاری است .
این گزارش می افزاید : این تسهیلات با هدف گسترش فرهنگ بیمه وبرخورداری هر چه بیشتر مردم از بیمه نامه های آتش سوزی صورت گرفته است وتمامی  شعبه ها و شبکه فروش آمادگی اجرای آن را دارند وکلیه بیمه گذاران  در صورت لزوم  می توانند با کارشناسان این مدیریت با شماره های تلفن 86711325 و 86711327 تماس گرفته واطلاعات مورد نیاز را کسب کنند .

نام:
ایمیل:
* نظر: