کد خبر: ۴۳۱۸۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
همزمان با پايان مدت زمان مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"داوري آثار واصله به دبيرخانه جشنواره در سه بخش اقتصادي، رسانه‌‌ي و کاريکاتور آغاز شده است.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان دي ماه ادامه داشت.
داوري اين جشنواره در سه بخش انجام مي‌شود که دکتر مجيد رضاييان رياست شوراي داوري را بر عهده دارد. داوران گروه رسانه اي جشنواره شامل دکتر هادي خانيکي، دکتر احمد توکلي، دکتر محمد دادگران، دکتر فريدون صديقي و دکتر يونس شکرخواه مي‌باشد، ضمن اينکه دکتر کامران ندري، دکتر رامين مجاب و دکتر ناهيد همتي نيز داوري بخش اقتصادي را بر عهده خواهند داشت. داوري بخش طرح و کاريکاتور نيز توسط کامبيز درم بخش و همکاري گروه پرشين کارتون انجام خواهد شد.
بر اساس اعلام دبيرخانه اين جشنواره در فراخوان آثار در گروه‌هاي سه‌گانه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) جمعا 848 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شد که در مقايسه با دوره نخست از رشد چشمگيري برخوردار بوده است. ضمن اينکه در اين دوره بيش از 70 اثر در قالب طرح و کاريکاتور مرتبط با محورهاي شش‌گانه جشنواره نيز به دبيرخانه ارسال شده است.
برگزيدگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين در اختتاميه اين جشنواره که اسفند ماه جاري برگزار مي‌شود معرفي خواهند شد.
دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليدي در چارچوب اقتصاد مقاومتي، نقش نظام بانکي در بازار سرمايه، نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري در فضاي رقابتي، نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي و فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌الملل و توسعه ارتباطات بانکي و تسهيل جذب سرمايه‌گذاران خارجي شش موضوع اصلي جشنواره دوم نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين است.
گفتني است نخستين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"، سال گذشته برگزار شد که اين جشنواره با استقبال فعالان عرصه رسانه همراه شد و آثار برگزيده جشنواره در روزهاي پاياني سال گذشته با حضور دکتر سيف رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و جمعي از استادان و فعالان عرصه رسانه معرفي شدند و پديدآورندگان آثار مورد قدرداني قرار گرفتند.
گفتني است در آثار ارسالي، مقالات و نقدهاي مرتبط با بانک اقتصادنوين، در اولويت بررسي‌ها و انتخاب قرار خواهند گرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: