کد خبر: ۴۹۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
آقای داریوش محمدی بر اساس حکمی از سوی دکتر محمود امراللهی مدیرعامل شرکت بیمه رازی، به سمت معاون مالی و امور اداری مدیرعامل منصوب شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، در متن این حکم آمده است: نظر به شایستگی‌ها، سوابق علمی و تخصصی درخشان و ارزشمند جنابعالی؛ به موجب این حکم به عنوان معاون مالی و امور اداری مدیرعامل منصوب می‌شوید.
امید است در سایه الطاف الهی، کوشش و خلاقیت جنابعالی با مساعی همکاران شرکت در تحقق وظایف و مسئولیت‌های ذیل موفق و شاهد سرآمدی و بالندگی شرکت بیمه رازی در تراز جهانی باشیم.
گفتنی است آقای محمدی، دانشجوی دکتری مدیریت و دارای مدرک فوق‌لیسانس حسابداری می‌باشد.
ایشان دارای سوابق متعددی در دستگاه‌های اجرایی هستند که می‌توان به نایب رئیس هیأت مدیره و رییس کمیته حسابرسی شرکت نیروکلر، عضو کمیته حسابرسی شرکت سرمایه‌گذاری صنعت و معدن، رییس کمیته راهبردی IFRS ، مدیر حسابرسی داخلی، رییس دانشگاه علمی کاربردی، عضو شورای مدیران، عضو کمیته فرعی و اصلی حسابرسی بیمه ایران و عضو هیئت علمی گروه حسابداری دانشگاه ارشاد نام برد.
همچنین با حکم مدیرعامل شرکت بیمه رازی؛ آقای سعید قاهری به سمت مدیر حقوقی و امور قراردادها منصوب شد.  آقای سعید قاهری بر اساس حکمی از سوی دکتر محمود امراللهی مدیرعامل شرکت بیمه رازی، به سمت مدیر حقوقی و امور قراردادها منصوب شد.
در متن این حکم آمده است: امید است در سایه الطاف الهی، کوشش و خلاقیت جنابعالی با مساعی همکاران شرکت در تحقق وظایف و مسئولیت‌های محوله موفق و شاهد سرآمدی و بالندگی شرکت بیمه رازی در تراز جهانی باشیم.
 گفتنی است آقای قاهری، دارای مدرک کارشناسی ارشد پیوسته حقوق جزا از دانشگاه امام صادق (ع) می‌باشد.
ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای سوابق متعدد در شرکت‌های مختلف بوده‌اند، که از جمله آن می‌توان به مدیریت بزرگترین شبکه وکلای بیمه‌ای کشور، مدیر حقوقی شرکت بیمه ملت، وکیل و مشاور حقوقی شرکت‌های: توزیع دارو پخش، لابراتوارهای دارویی رازک، محیا دارو، پپسی‌کولا(ساسان)، خدمات و پشتیبانی بانک اقتصاد‌‌نوین، هلدینگ اطلس‌دینا(چی‌توز)، تجهیزات پزشکی‌کیتوتک، لیزینگ بانک مسکن و اشخاص حقیقی وحقوقی دیگر، مؤسس و دبیر کمیته حقوقی انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران، مدیر حقوقی هلدینگ گروه صنعتی مینو و رییس دفتر حقوقی شرکت پخش قاسم ایران اشاره نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: