کد خبر: ۴۹۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
سلیمان توکلی عضو هیات مدیره، یوسف نجدی مدیر امور استان ها و طبلشی رئیس اداره پشتیبانی بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب استان اردبیل در راستای اهداف ابلاغی سال۹۶ به این استان سفر کردند.
بانک قرض الحسنه مهر ایران برنامه محور و منظم عمل می کندبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، در اولین روز این سفر، از شعب شهرستان نمین و میدان جهاد بازدید بعمل آمد و وضعیت منابع، مصارف و مطالبات این شعب نسبت به سال گذشته و نحوه اجرای طرح های جدید بانک نظیر بانکداری اجتماعی، پیوندمهر و... مورد بررسی قرار گرفت و رهنمودهای لازم در خصوص بازاریابی و بهبود عملکرد استان ارائه شد.
در ادامه، جلسه هم اندیشی کارکنان شعب و دوایر ستادی در محل ساختمان سرپرستی این استان برگزار گردید. توکلی در جمع همکاران ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در استان، برای تحقق هدف طلایی سال۹۵ و تداوم رشد منابع در سالجاری، بیان داشت: بانك ما برنامه محور است و برای لحظه به لحظه آن برنامه داریم و بنا به تاكید مدیرعامل محترم بانك، فعالیت های ما نسبت به خواست مشتریان انعطاف پذیر بوده و هدفمان جلب رضایت آنان می باشد.
وی استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک نظیر اینترنت بانک، همراه بانك، تلفن بانك و پایانه های فروشگاهی را موجب تسهیل در دسترسی مشتریان به خدمات بانكی عنوان كرد و تلاش بیشتر همكاران برای معرفی و بهره مندی مراجعین از بروزترین امکانات الکترونیکی و اینترنتی را خواستار شد.
تاکید بر اجرای طرح های ضربتی تسهیلات ازدواج، بانکداری اجتماعی، پیوند مهر ایران و مصوبات کمیته رفاهی بانک از دیگر مواردی بود كه توسط سلیمان توكلی مطرح شد.
نجدی، مدیر امور استان ها نیز با اشاره به اهمیت مشتری مداری در اجرای طرح ضربتی ازدواج جوانان، عملکرد مناسب همکاران در این زمینه را موجب برند سازی برای بانک قرض الحسنه مهرایران بعنوان «بانک ازدواج» و تثبیت جایگاه بانك نزد بانك مركزی عنوان كرد.
وی به مشارکت همکاران در امر بازاریابی، جذب مشتریان جدید، اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های بانک تاکید كرد و اجرای دقیق تفاهم نامه هایی نظیر بنیاد مسكن و ناجا را مایه سربلندی دانست.
در این جلسه، وکیلی مدیر شعب استان اردبیل نیز به ارائه گزارشی ازعملکرد شعب پرداخت و آمار و اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و چهارماه ابتدای سالجاری را بیان نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: