کد خبر: ۵۴۸۵۰
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
استاندار کهگیلویه‌و‌بویراحمد: ایجاد اشتغال در روستاها در راستای اعطای تسهیلات و حمایت از کسب و کارهای خرد را در الویت خدمات رسانی پست بانک دانست.

 علی محمد احمدی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مشترک با داود کریمی مدیر امورهماهنگی حوزه مدیریت، رضا وفایی یگانه مشاور مدیرعامل و سعید ساعدی فر مدیر شعب پست بانک این استان اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های بالقوه این بانک در سطح کشور بویژه در روستاها و مناطق کم برخوردار، ایجاد اشتغال در روستاها در راستای اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی و حمایت از کسب و کارهای خرد را در الویت خدمات رسانی این بانک دانست. 
همچنین کریمی در این نشست ضمن ارائه عملکرد در راستای عاملیت این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی گفت: مدیران و روسای پست بانک در سطح کشور برای پرداخت تسهیلات به طرح ها و پروژه های دارای توجیه اقتصادی و کمک مالی به رونق اشتغالزایی درمناطق روستایی و محروم آمادگی کامل دارند.
گفتنی است: کریمی و وفائی در جلسه شورای اداری استان نیز حضور یافتند و درخصوص تأمین مالی طرح های اقتصادی در روستاها و شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت تاکید نمودند.

نام:
ایمیل:
* نظر: