کد خبر: ۵۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
استاندار اصفهان در بازدید از سایپا سیتروئن گفت:
استاندار اصفهان به همراه جمعی از مدیران ارشد این استان ضمن بازدید از شرکت سایپا سیتروئن گفت: سیاست ورود سایپا به بازار جهانی مناسب است و این شرکت با همکاری شرکت سیتروئن می تواند به راحتی به بازار جهانی راه یابد.
سایپا با همکاری سیتروئن می تواند وارد بازار جهانی شود
  
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان و جمعی از مدیران این استان ضمن حضور در شرکت سایپا سیتروئن و بازدید از خطوط تولید این شرکت، از نزدیک در جریان فعالیت های شرکت سایپا سیتروئن قرار گرفت.

در این بازدید که با همراهی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، انجام شد، مهر علیزاده گفت: با توجه به اینکه بنده در سال های گذشته عضو هیات مدیره، قائم مقام مدیرعامل و مدیر فنی شرکت سایپا بوده ام، خودم را یک سایپایی می دانم، به صنعت خودرو تعصب خاصی دارم و به سایپا علاقه ام بیشتر است.

وی افزود: خیلی علاقمند بودم که در اولین زمان از شهر کاشان بازدیدی داشته باشم و خوشحالم از اینکه سفرمان به کاشان با یک سفر صنعتی و بازدید از شرکت سایپا سیتروئن همراه شده است.

مهرعلیزاده تصریح کرد: جهرودی از مدیران موفق صنعت خودرو کشور است و با برنامه های توسعه ای که مد نظرشان است، سایپا موفق خواهد بود.

استاندار اصفهان گفت: به مهندس جهرودی که قبلاً هم در خانواده صنعت خودرو بودند و از مدیران موفق این صنعت هستند تبریک عرض می کنم و ورود ایشان را به این مجموعه خیر مقدم می گویم و امیدوارم با تدبیر ایشان، بحث اشتغال و کسب بازارهای جهانی رونق بیشتری به دست آورد .

وی تاکید کرد: سیاست های مدیرعامل سایپا در موضوع ورود به بازار جهانی، سیاست درستی است و باید در حوزه طراحی، تولید و ورود محصول به بازار های جهانی تلاش بیشتری صورت پذیرد و با سرعت بیشتری این مسیر دنبال شود.

مهرعلیزاده تصریح کرد: هدف گذاری ورود به بازار جهانی کار بسیار درستی است و شیوه سایپا در این زمینه مورد تایید همه استراتژیست های بین المللی صنعتی بوده و در این مسیر، مهم آن است که در شبکه جهانی وارد شویم و در همکاری با شرکت سیتروئن، ورود به بازار جهانی و جهانی شدن بهتر انجام می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: