کد خبر: ۵۵۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
شعبه شریعتی بانک پارسیان در شهرستان بابل با حضور رئیس شورای شهرستان، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران شهرستان و همچنین مدیر امور شعب، مدیر برنامه ریزی و توسعه بازار و مدیر پشتیبانی بانک پارسیان در روز پنج شنبه 7 دی ماه سال 96 افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  روابط عمومی بانک پارسیان، رئیس شورای شهرستان بابل در آیین گشایش این شعبه گفت: گشایش دومین شعبه بانک پارسیان در این شهرستان، نشان دهنده ظرفیت بالای اقتصادی این منطقه می باشد. 
خانم مهندس فیروزپور اظهار داشت: بانک پارسیان خدمات بسیار خوبی در حوزه اقتصادی به تولیدکنندگان و مردم  شهرستان ارائه می کند و در این خصوص عملکرد بسیار خوبی دارد و جزء بهترین بانک های خصوصی کشور می باشد. 
رئیس شورای اسلامی شهرستان بابل با اشاره به تعداد قریب ۵ هزار شاغل در بانک پارسیان و اشتغالزایی این بانک،خاطرنشان کرد: من به نیابت از همه مردم شهرستان بابل از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک پارسیان  تقدیر و تشکر می کنم. 
در ادامه دکتر پارسافرد، مدیر برنامه ریزی و توسعه بازار بانک پارسیان با اشاره به حضور بانک پارسیان در بیش از 300 منطقه کشور برای ایجاد ارزش افزوده برای فعالین اقتصادی خاطر نشان کرد: به  قطع یقین حضور بانک پارسیان در خیابان شریعتی بابل هم مصداق همین موضوع است.  
پارسا فرد با بیان اینکه زنجیره خدمات بانک پارسیان کامل ترین زنجیره خدمات در حوزه مالی و بانکی در کشور است،  افزود: اگر بخواهم به وجوه تمایز خدمات بانک و نمونه های آن اشاره کنم  می توان به تسهیلاتی که بانک به پذیرندگان دستگاه های کارتخوان می دهد، اشاره کرد.
پارسافر، خاطر نشان کرد: مشتریانی که از دستگاه های بانک پارسیان استفاده می کنند و منابع آنها در حساب های بانک پارسیان رسوب دارد، این پذیرندگان می توانند از تسهیلات بانک پارسیان با  نرخ 18 درصد استفاده کنند. 
وی افزود: مشتریان خوش حسابی که تسهیلات یکجای خود را زودتر از موعد و  تسهیلات تدریجی را دقیقا در زمان بازپرداخت خود پرداخت کنند، مشمول تخفیف می شوند. 
خلیل پور مدیر امور شعب بانک پارسیان نیز در آیین گشایش این شعبه گفت:  بانک پارسیان به عنوان بانکی مشتری مدار و خوشنام در صنعت بانکداری توانسته است به عنوان یک سوپر مارکت مالی، انواع خدمات بانکی نوین را به مردم و فعالین اقتصای ارایه و برای روتق تولید و کسب و کار کشور نقش موثری ایفا کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: