کد خبر: ۵۷۵۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
سازمان مدیریت صنعتی کشور اعلام کرد:
شرکت کارگزاری بیمه سایپا در بین 500 شرکت برتر کشور رتبه نخست بهروری و بازده فروش را در گروه موسسات بیمه به خود اختصاص داد.
کسب رتبه نخست بهره وری و بازده فروش توسط شرکت کارگزاری بیمه سایپا
  
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپا نیوز؛ طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، رئیس سازمان مدیریت صنعتی و جمعی از مدیران عامل و مدیران ارشد صنایع در سالن همایش صدا و سیما از منتخبین و برگزیدگان صنایع در بین500 شرکت صنعتی سراسر کشور تقدیر شد.

در این مراسم شرکت کارگزاری بیمه سایپا در رتبه بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی (IMI100)  در بین 500 شرکت بزرگ کشور در جایگاه برتر قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، شرکت کارگزاری بیمه سایپا رتبه اول از نظر بهره وری عوامل در گروه موسسات بیمه ای کشور و همچنین رتبه نخست از نظر شاخص بازده فروش درگروه موسسات بیمه ای را به خود اختصاص داد.
در این مراسم مدیر عامل شرکت بیمه سایپا لوح تقدیر و تندیس این همایش را از دست محمد شریعتمداری ، وزیر صنعت، معدن وتجارت دریافت کرد.
همچنین شرکت کارگزاری بیمه سایپا در ارزیابی سازمان ملی بهره وری بر اساس تعالی (EFQM) به عنوان اولین شرکت در صنعت بیمه تندیس بلورین دریافت کرده است.
گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی هر ساله بر اساس معیار های مشخص از جمله روند رشد 4سال گذشته، شرکت های برتر را انتخاب و طی مراسمی از زحمات آنها تقدیر می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: