کد خبر: ۵۷۶۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
در بیستمین سال رتبه‌ بندی شرکت‌ های برتر ایران، شرکت بیمه‌ کوثر با 13پله ارتقا نسبت‌ به سال گذشته، در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور قرار گرفت.
بیمه‌ کوثر در بین 100شرکت برتر کشور
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی و اعلام معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه‌کوثر؛ همایش شرکت‌های برتر کشور همزمان با بیستمین سال رتبه‌بندی (IMI۱۰۰)، دیروز برگزار و شرکت‌های برتر در پنج گروه 100 شرکتی معرفی شدند که بیمه‌کوثر در بین 100 شرکت اول کشور قرار گرفت.
ابوالفضل آقادادی گفت: ۵۰۰ شرکت بزرگ ایران که از آن‌ها به‌عنوان غول‌های اقتصادی کشور نام می‌برند طی سنت هر سال،  براساس اطلاعات سال مالی گذشته و با احتساب میزان فروش (درآمد) طبقه‌بندی شده و پس از آن براساس ۳۲ شاخص دیگر شامل شاخص‌های اصلی سوداوری، بهره‌وری، نقدینگی، بدهی و بازار با هم مقایسه و رتبه‌بندی می‌شوند.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه‌کوثر خاطرنشان‌کرد: با‌توجه‌به رتبه‌بندی امسال که از سوی سازمان مدیریت صنعتی منتشر شده، شرکت بیمه‌کوثر در رتبه 91 شرکت‌های برتر ایران قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در سال‌جاری گام‌های موثری در راستای اصلاح ترکیب پرتفو، شفافیت مالی و تقویت توانگری با تکیه بر منابع ارزشمند انسانی برداشته شده‌است، بیان‌کرد: در سال‌جاری مبلغ کل فروش شرکت بالغ بر هزار میلیارد تومان که رشد مناسبی نسبت‌به سال گذشته دارد.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه‌کوثر افزود: امید است، با فعالیت‌های هوشمندانه و کسب پرتفوی اقتصادی، بسترهای لازم برای دستیابی به حاشیه سود مناسب برای سهام‌داران شرکت فراهم و سال آینده شاهد رتبه‌های بالاتر برای بیمه‌کوثر باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: