کد خبر: ۵۷۶۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت: موفقيت هاي اين بانك حاصل همدلي، همفكري و كارگروهي همه همكاران است.
افخمی : موفقیت های بانک صنعت و معدن حاصل کارگروهی در این بانک است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  بانك صنعت و معدن، وي كه در گردهمايي سراسري مديران ستاد و شعب سخن مي گفت ضمن برشمردن موفقيت هاي بانك يادشده در سال 1396 گفت: يكي از دستاوردهاي ما در اين سال، عملياتي ساختن سيستم (Core Banking) است، اگر اين امر تحقق نمي يافت و يا تكميل نمي شد ادامه فعاليت ما در سطح بين المللي با مشكل مواجه مي شد.
وي با تاكيد بر اين كه اقدامات بانك صنعت و معدن در سطح جهاني توسط موسسات مالي و اعتبارسنجي در حال رصد است، از روساي شعب خواست تا با به كارگيري سيستم هاي نوين بانكداري و تسلط بر آن ها موجب انطباق فرايندهاي فعاليت بانك صنعت و معدن با سطوح بين المللي شوند.
افخمي در ادامه افتتاح LC و فعال شدن قرارداد 1 و نيم ميليارد دلاري با اگزيم بانك چين براي برقي سازي قطار تهران مشهد را از موفقيت هاي ديگر بانك صنعت و معدن در سال 96 برشمرد كه اولين قرارداد پس از برجام است و موجب شاخص ساختن موقعيت اين بانك در فعاليت بين المللي شده است.
مديرعامل بانك صنعت و معدن عملياتي شدن 3 طرح آب شيرين كن در جنوب كشور را كه در سال جاري با تسهيلات بانك صنعت و معدن عملياتي شده و در حال اجراست حائز اهميت دانسته و افزود: با اين كار شما آب و زندگي را به فلات ايران آورده ايد زيرا اگر آب به صنايع ما در استان هاي كم آب نرسد اين صنايع به سمت تعطيلي پيش خواهند رفت.
افخمي ارتقا رتبه ايران توسط (OECD) از 6 به 5 را نتيجه پرداخت بدهي كشورمان توسط بانك صنعت و معدن به بيمه هرمس و ساچه دانست و گفت: اقدامات بانك صنعت و معدن براي بهبود جايگاه كشورمان در سطح بين المللي موثر بوده است.
اين مدير بانكي گفت: يكي از كارهاي بزرگ بانك صنعت و معدن آن بود كه توانست با فروش 51 درصد از سهام شركت سرمايه گذاري صنعت و معدن، به عنوان اولين بانك دولتي سياست دولت را براي خروج از بنگاه داري عملياتي كند.
افخمي از واگذاري اختيارات به سرپرستي ها و شعب بانك صنعت و معدن به عنوان يكي از سياست هاي اين بانك ياد كرد و گفت: همكاران ما در استان ها با استفاده بهينه از اختيارات تفويض شده و پاسخگويي در قبال تصميماتي كه مي گيرند مي توانند اختيارات بيشتري را دريافت كنند.
وي گفت: استراتژي ما اين است كه هميشه اولين و بهترين باشيم و براي رسيدن به اين هدف بايد ذهن خود را با آگاهي تقويت كنيم.
مديرعامل بانك صنعت و معدن تصريح كرد: كيمياگري تبديل مس به طلا نيست بلكه تبديل جهل به آگاهي، ياس به اميد و غم به شادي است.
افخمي بيان داشت: ما بيش از اينكه به دنبال مهم بودن باشيم بايد خواهان مفيد بودن باشيم. ما بايد همگام و همصدا بوده و كاري كنيم كه براي كشورمان عظمت بياوريم.

نام:
ایمیل:
* نظر: