کد خبر: ۶۰۱۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
دو نمایشگاه تخصصی هتل-سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و هتلداری-مدیریت، آموزش تجهیزات در شهرآفتاب آغاز به کار کرد.
آغاز به کار دو نمایشگاه تخصصی هتل در شهرآفتاب

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه شهرآفتاب، دو نمایشگاه بین المللی تخصصی هتل-سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت  و نمایشگاه بین المللی تخصصی هتلداری-مدیریت، آموزش تجهیزات و اقلام مصرفی هتل  صبح امروز با حضور محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین الملل شهرآفتاب، موحد زاده رئیس جامعه هتل داران کشور، بزرگ نیا مدیرعامل سازمان میراث فرهنگی استان تهران و جمعی از مدیران و متخصصان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب افتتاح شد.

دو نمایشگاه بین المللی تخصصی هتل-سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت – و نمایشگاه بین المللی تخصصی هتلداری-مدیریت، آموزش تجهیزات و اقلام مصرفی هتل با حضور بیش از 50 شرکت خصوصی در فضایی بالغ بر 5 هزار متر مربع برپا شده است  که در کنار آن جامعه هتلداران، اتحادیه ها و سندیکاها، شرکتهای تولید کننده در زمینه لوازم مصرفی هتل، اتاقهای بازرگانی حضور دارند.

معرفی توانمندیهای فعالان حوزه سرمایه گذاری، طراحان و مهندسین مشاور ، ایجاد زمینه مناسب جهت معرفی تجهیزکنندگان، و تولیدکنندگان و همچنین آشنایی و تعامل مستقیم عوامل عرضه و تقاضا از اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است این نمایشگاه از امروز تا 6 اردیبهشت ماه از ساعت 10 صبح لغایت 17 بعد از ظهر میزبان متخصصان و علاقه‌مندان در این صنعت می باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر: