کد خبر: ۶۰۱۷۷
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
بانوی اول کاخ سفید طلاق می گیرد؟
همسر دونالد ترامپ در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور فرانسه در کاخ سفید بار دیگر در مقابل دوربین رسانه‌ها از گرفتن دست او امتناع کرد. بسیاری این اتفاق را نشانه طلاق این زوج در آینده نزدیک می دانند.
بی‌اعتنایی ملانیا به ترامپ دوباره سوژه رسانه‌ها شد + فیلم
بار دیگر ارتباط سرد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با همسرش «ملانیا ترامپ» رسانه‌ای شد.
بر اساس فیلمی که در رسانه‌ها منتشر شده، زمانیکه ترامپ و ملانیا برای استقبال از «امانوئل مکرون» رئیس جمهور فرانسه و همسرش در کاخ سفید آماده می‌شدند باز هم ملانیا از گرفتن دست ترامپ امتناع کرد.
البته این نخستین باری نیست که بی‌اعتنایی ملانیا به ترامپ سوژه رسانه‌ها می‌شود. او پیشتر در سفرهای خارجی از جمله سفر به ایتالیا نیز از گرفتن دست ترامپ و همراهی با او خودداری کرده بود.
همچنین در آستانه مراسم تحلیف ترامپ در ژانویه 2017 نیز ملانیا اجازه نداد همسرش زمانی که از پله‌های هواپیما پایین می‌آمدند دست او را بگیرد. بار دیگر در ماه مه که این دو به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده بودند باز هم ملانیا دست ترامپ را پس زد و اینبار رسانه‌ها به شدت به آن واکنش نشان دادند.
در ماه فوریه نیز رئیس جمهور آمریکا در مناسبتی دیگر تلاش کرد دست همسرش را بگیرد اما ملانیا دستش را نپذیرفت.
این‌بار هم در چمن جنوبی کاخ سفید و پیش از ورود امانوئل مکرون و همسرش، ملانیا در ابتدا از گرفتن دست ترامپ امتناع کرد اما در پایان مجبور شد دست او را بگیرد.
برخی معتقدند این حرکات ملانیا بیانگر اختلاف او با ترامپ در زندگی زناشویی است و احتمال دارد در آینده نزدیک خبر جدایی این دو منتشر شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار