کد خبر: ۶۰۳۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
سیداصغر جلیلی‌نیا مدیر جدید امور مالی پست بانک ایران درمراسم معارفه خود گفت: بزرگترین سرمایه این بانک نیروهای انسانی توانمند است و درآمدزائی آن حاصل تلاش و زحمات آنان است.
بزرگترین سرمایه پست‌بانک‌ایران نیروهای انسانی توانمند است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی تصریح کرد: بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی دارای شرکت‌های اقماری زیادی هستند که ازطریق آنها درآمدزائی می‌کنند اما پست‌بانک‌ایران صرفاً با ارائه خدمات در شعب و باجه‌ها و برنامه‌ریزی واحدهای ستادی توانسته است به درآمدزائی برسد.
همچنین داود کریمی مدیرامورهماهنگی حوزه مدیریت در این مراسم گفت: با مدیریت صحیح منابع و وجوه‌نقد، پست‌‌بانک‌ایران در بازار بین بانکی عملکرد موفقی داشته است.
وی افزود: نقش مهم بازار پول در تأمین مالی اقتصاد ایران، ضرورت برنامه‌ریزی مناسب بانک‌ها در مدیریت نقدینگی را مضاعف ساخته و موفقیت بانک‌ها در جذب پول و تزریق آن به چرخه تولید می‌تواند رونق اقتصادی بیش از پیش کشور را درپی داشته باشد.
کریمی تأکیدکرد: آمار، ابزار برنامه‌ریزی و بودجه ابزار مدیریت صحیح امورسازمان است و حساسیت تمام واحدهای زیرمجموعه مالی نیازمند مدیریتی علمی و مشارکتی است.
گفتنی است: در ادامه این جلسه مدیران روابط عمومی، خزانه‌داری و نظام‌های پرداخت، آمار و بودجه، حسابداری و امور سهام از زحمات عباس پورخسروی مدیرپیشین امورمالی تقدیر و انتصاب سیداصغر جلیلی‌نیا مدیر جدید را تبریک گفتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: