کد خبر: ۶۰۵۰۱
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از شعبه احمدقصیر (کد ١٣٦٥) ضمن تبریک میلاد مبارک حضرت مهدی(عج) و قدردانی از کیفیت منابع و مصارف شعبه، در نشستی صمیمی با مشتریان بزرگ بانک در این شعبه به گفت و گو پرداخت و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان را صادر کرد.
دکترصیدی: تلاش همکاران بر افزایش منابع و کاهش مطالبات اثر مستقیم دارد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، دکترحجت اله صیدی در دیدار با کارکنان و مشتریان شعبه احمدقصیر این بانک، ضمن ابراز رضایت از عملکرد شعبه در کنترل منابع و مصارف و کاهش میزان مطالبات آن، گفت: ما در بازدید از شعب بانک انرژی مضاعف از سوی همکاران دریافت می کنیم و شاهدیم که تلاش های آنها مستقیماً بر افزایش منابع و کاهش مطالبات بانک تاثیر مهمی دارد. وی تعیین محدوده فعالیت برای شعب را، یکی از اقدامات موثر انجام شده در این شعبه عنوان کرد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران، با بیان اینکه فعالیت مرتب و منظم همکاران در خدمت رسانی به مشتریان قابل تقدیر است، روند بهبود منابع را به تداوم حضور مقامات ارشد بانک در کنار سایر همکاران و آگاهی یافتن از نقطه نظرات آنان و در عین حال رسیدگی به مشکلات خرد و کلان مشتریان منوط دانست و تصریح کرد: اینکه همکاران با این جدیت تلاش می کنند، قطعاً اثراتش بر افزایش منابع  و کاهش مطالبات مشهود خواهد بود.
در این بازدید که با حضور مشتریان قدیمی بانک همراه بود، دکترصیدی در گفتگویی صمیمی، حل مشکلات آنها را با توجه به پتانسیل های منطقه ای بانک صادرات ایران در اروپا، آسیای میانه و خلیج فارس مورد تاکید قرار داد و دستورات لازم برای پیگیری آنها را صادر کرد.
دکترصیدی ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان جدی، کوشا و صمیمی شعبه احمدقصیر، در دفتر بازدید این شعبه نوشت: «فرهنگ برجسته بانک صادرات ایران در این شعبه مانند بسیاری از شعب بانک جاری است. آرزوی توفیق دارم و امیدوارم با تلاش همکاران، این شعبه از درجه یک به ممتاز ارتقا یابد.» 
مسعودغلامزاده رییس این شعبه نیز، با بیان اینکه حضور دکترصیدی موجب قوت قلب همه همکاران شده گفت: اعتقاد راسخ دارم با توجهاتی که مدیران بانک دارند، روند بهبود منابع و افت مطالبات با سرعت به مراتب بیشتری به اهداف خود نزدیک تر شده ضمن اینکه مشتریان در ملاقات با مدیرعامل محترم بانک، امنیت خاطر بیشتری خواهند یافت. وی افزود: جای چنین بازدیدهایی همواره در بانک صادرات ایران خالی بوده و با شیوه کنونی موفقیت های بزرگتری خواهیم داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: