کد خبر: ۶۰۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
بانک تجارت هم اکنون 40 درصد سهم بانکهای کشور در حوزه اعتبارات اسنادی داخلی را به خود اختصاص داده و در این حوزه تخصصی عمل می کند.
برای افزایش تعاملات با صنعت پتروشیمی آماده ایم

 در راستای تداوم تعاملات بانک با مشتریان ارزنده، دولت آبادی مدیر عامل بانک همراه با شریفیان مدیر امور استانها، جدی مدیر امور بین الملل و مهاجر مشاور عالی مدیر عامل روز شنبه 15 اردیبهشت با حضور در دفتر مرکزی شرکت پتروشیمی جم با دکتر میرافضلی مدیر عامل و جمعی از مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کردند. 
دولت آبادی در این دیدار با اشاره به شرایط حساس اقتصادی کشور بویژه شبکه بانکی، از عزم راسخ بانک تجارت برای همکاری بیش از پیش و تداوم حمایت از مشتریان ارزنده بانک از جمله شرکت پتروشیمی جم سخن گفت.
مدیر عامل اختصاص سهم 40 درصدی بانک تجارت از مجموع اعتبارات اسنادی گشایش شده در شبکه بانکی را دلیلی بر تخصص بانک در این زمینه دانست و گفت: بانک تجارت آمادگی دارد که در زمینه گشایش LC داخلی برای خریداران محصولات شرکت پتروشیمی جم نیز همکاری لازم را داشته باشد. یقینا اگر مشتریان شرکت پتروشیمی از شخصیت اعتباری لازم برخوردار بوده و بانک را با ریسک مواجه نکنند جهت گیری بانک به نفع شرکت پتروشیمی جم و در راستای همکاری با این دسته از مشتریان شرکت قرار خواهد گرفت.
میرافضلی مدیر عامل پتروشیمی جم نیز با اشاره به سابقه همکاری بانک تجارت با صنعت پتروشیمی یادآور شد: همکاری بانک تجارت با شرکت پتروشیمی جم از ابتدای پایه گذاری شرکت تاکنون ادامه داشته و  این شرکت همواره در صدد گسترش همکاری های خود با بانک در زمینه های ریالی و ارزی بوده است.
میرافضلی در ادامه خاطر نشان کرد: خوشبختانه با حمایت های بانک تجارت طرح های توسعه ای شرکت در حال انجام است که نه تنها ریسکی را متوجه بانک نمی کند بلکه ظرفیت شرکت را از نظر وسعت و حجم فعالیت به دو برابر فعلی افزایش خواهد داد.
گفتنی است بانک تجارت در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با چندین شعبه خدمات بانکی مورد نیاز را  به فعالان صنعت پتروشیمی ارائه می کند که یکی از این شعب در محل شرکت پتروشیمی  جم واقع شده است.  

نام:
ایمیل:
* نظر: