کد خبر: ۶۰۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
یازدهمین کنفرانس دو سالانه اقتصاد کشاورزی ایران با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهورو جمعی از دیگر مقامات کشوری و استانی، با شعار« اقتصاد کشاورزی، اقتصاد دانش بنیان و تغییر اقلیم» و با حمایت و مشارکت بانک کشاورزی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این کنفرانس که به منظور بررسی و تجمیع یافته های جدید پژوهشگران و محققان در حوزه اقتصاد کشاورزی ایران در استان البرز برگزار شده است، روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی و جمعی دیگر از مدیران و کارکنان این بانک نیز حضور دارند.
بر اساس این گزارش، دکتر سید صفدر حسینی دبیر علمی این کنفرانس در نخستین روز برگزاری طی سخنانی از اقدامات و حمایت های بانک کشاورزی در برگزاری این کنفرانس به طور ویژه قدردانی کرد.
این گزارش می افزاید، مدیرعامل بانک کشاورزی همچنین با حضور در نمایشگاه تخصصی جانبی کنفرانس از غرفه این بانک و غرفه صندوق بیمه کشاورزی بازدید و با برگزارکنندکان و مراجعان گفت و گو کرد.
شایان ذکر است بانک کشاورزی که از حامیان برگزاری این رویداد علمی در بخش کشاورزی است، با برپایی غرفه و حضور کارشناسان مطلع در طول برگزاری کنفراس ،ضمن معرفی دستاوردها و اطلاع رسانی درباره اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی، پاسخگوی مراجعان خواهد بود.
یازدهمین کنفرانس دو سالانه اقتصاد کشاورزی ایران تا روز چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه ادامه  خواهد داشت و مدیرعامل بانک کشاورزی در پنل تخصصی با موضوع رویکردهای نوین حمایت و تأمین مالی بخش کشاورزی شرکت خواهد کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: