کد خبر: ۶۰۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
در روزهای پایانی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب «بیست هجده» که به قلم حسین حسین‌زاده و از سوی انتشارات طاهری چاپ و منتشر شده در محل غرفه این انتشارات رونمایی شد.


حسین حسین‌زاده مولف کتاب درگفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اعلام این خبر گفت: پس از ماه‌ها تحقیق و پژوهش در راستای تالیف این کتاب، در آستانه برگزاری جام جهانی۲۰۱۸ روسیه و در ایام برگزاری بزرگترین رخداد فرهنگی کشور یعنی سی‌و یکمین نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران، کتاب «بیست هجده» رونمایی شد.
 
حسین زاده درباره این کتاب گفت: کتاب «بیست هجده» در نوع خود بی‌نظیر بوده و با محوریت برگزاری جام جهانی فوتبال، به فرهنگ، آداب، رسوم، سنت‌ها، باورها، اقتصاد، اجتماع و سیاست ۳۲ کشور راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۸ پرداخته است.
 
پژوهشگر این اثر در پایان گفت: علیرضا فغانی، داور بین‌المللی فوتبال که سابقه قضاوت در بزرگترین رویدادهای جهانی را دارد، روی این اثر مقدمه‌ای نوشته است.
 
کتاب «بیست هجده» به قلم حسین حسین‌زاده در ۳۵۵ صفحه، قطع وزیری، با شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و به قیمت 20 هزار تومان و با جلد شومیز چاپ و روانه بازار نشر شده است.
 
 سی‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار (نه به کتاب نخواندن) از ساعت ۱۲ الی۲۲ اردیبهشت ۹۷ در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران درحال برگزاری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار