کد خبر: ۶۰۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
عیسی امامی عضو هیات مديره بانک قرض الحسنه مهرايران تشکيل كميته راهبردي در زمينه بازاريابي، جذب منابع، مشتري مداري و اخلاق حرفه اي را ابراز داشت.
تبیین‌کمیته‌راهبردی‌پرسنل‌بانک‌قرض‌الحسنه‌مهرايران‌دربازاريابي


عیسی امامی عضو هیات مديره بانک قرض الحسنه مهرايران در سفر به استان بوشهر با تمامي کارکنان شعب ديدار و رهنمودهاي لازم براي تشکيل كميته راهبردي و فعاليت آنان در زمينه بازاريابي، جذب منابع، مشتري مداري و اخلاق حرفه اي را ابراز داشت.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، عیسی امامي، عضو هيات مديره به همراه نجدي مدير امور استان ها در سفر سه روزه به استان بوشهر از شعب و دواير ستادي بازديد نمودند.
امامی، در این بازدید ها و درمیان جمع همکاران بيان داشت: بانک قرض الحسنه مهر ايران در راستاي نهادينه کردن سنت قرض الحسنه ضمن تعامل با سازمانهاي خصوصي و دولتي، به منظور پرداخت تسهيلات ارزان قيمت به پرسنل ادارات، گامهاي خوبي در راستاي انعقاد قراردادهاي گروهي و ايجاد فرصت براي طيف وسيعي از افراد جامعه برداشته است و اين بانک آمادگي دارد در هر قسمت از منطقه، ارائه خدمات كند. 
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران افزود: اهداف بانک با توجه به بکارگیري مولفه هاي قبل و پيش بيني مولفه هاي پيش رو ترسيم مي شود و در کل، رشد منابع و عملكرد شاخص هاي بانك، مي بايست با توجه به ابلاغ بودجه كل كشور، وضعيت نقدينگي بازار و ساير عوامل جامعه رشد داشته و حداقل از رشد تورم، كمتر نباشد. در ادامه، نجدي مدير امور استان ها نيز در جمع پرسنل، هر شعبه را به شركت يا موسسه اي تشبيه كرد كه رئيس شعبه به مثابه مدير شركت و متصديان نيز بعنوان كاركنان آن، مي بايست با بكارگيري دانش و اطلاعات به روز، در كنار هم و درجهت تحقق اهداف و درنهايت سوددهي و بقاي سازمان گام بردارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: