کد خبر: ۶۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
مراسم معارفه محمود خدامرادی به عنوان سرپرست جدید شعبه یزد، روز یکشنبه 97/2/16 با حضور آقایان علیپور یزدی عضو هیت مدیره و معاون مالی و اداری وکتیرائی مدیر امور شعب و نمایندگان برگزار شد.
سرپرست جدید شعبه یزد بیمه سرمد منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، علیپور در این مراسم که با حضور همکاران شعبه، نمایندگان و کارگزاران در این استان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به کلیه حاضران، عملکرد بیمه سرمد در طی چند سال گذشته و جایگاه این شرکت در صنعت بیمه را تشریح کرد.
وی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات جناب آقای افضلی مدیریت سابق شعبه، به معرفی مدیر جدید شعبه و سوابق ایشان پرداخت و اظهار امیدواری کرد: انتخاب شایسته وی در این جایگاه، گام مثبتی را در جهت تحقق بیش از پیش اهداف بیمه سرمد در این استان بردارد.

عضو هیات مدیره بیمه سرمد، استان یزد را دارای پتانسیل های مطلوبِ معدنی و صنعتی برشمرد و گفت: فرهنگ سازی صنعت بیمه و آگاهی از مزایای بیمه نامه های رشته های مختلف به ویژه بیمه های زندگی یکی از رسالت های شرکت های بیمه است؛ بدیهی است که بیمه سرمد نیز از این قاعده مستثنی نیست و با حضور در اکثر استان های کشور در جهت سهولت دسترسی خدمات بیمه ای به مردم، در این مسیر گام های مثبتی را برداشته است.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، از حمایت های همه جانبه بانک صادرات در استان یزد قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: ارائه خدمات شایسته به کارکنان، بازنشستگان و مشتریان بانک صادرات، یکی از مهمترین رویکردهای بیمه سرمد می باشد که خوشبختانه در سال گذشته موفق شدیم سطح مطلوبی از رضایتمندی در این بخش را کسب نماییم.

کتیرایی نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب شعبه کویر در سنوات گذشته، افزایش میزان پرتفوی با حفظ ترکیب متوازن آن، ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، معرفی صحیح محصولات و مزایای استفاده از بیمه نامه های مختلف را توسط شبکه فروش این استان، مورد تاکید قرار داد.

در پایان این مراسم، خدامرادی ضمن قدردانی از اعتماد مدیران ارشد شرکت در سپردن مسولیت به ایشان، اظهار امیدواری کرد: با همدلی و وفاق با همکاران و همراهی نمایندگان، افزایش سهم بازار بیمه در استان یزد را شاهد باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: