کد خبر: ۶۱۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
هم ‌زمان با 27 اردیبهشت‌ماه و در سومین سال‌ روز اتصال بانک آینده به سامانه ازدواج بانک مرکزی ج.ا.ایران، تعداد زوج‌های جوانی که از وام ازدواج این بانک، بهره‌مند شدند؛ از مرز 20 (بیست) هزار نفر، عبور کرد.
بهره‌مندی 20 هزار زوج جوان، از مزایای وام قرض‌الحسنه ازدواج بانک آینده

با گذشت سه سال از فعالیت بانک آینده در این حوزه، تعداد واجدان شرایط تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج که بانک آینده را بدین‌منظور انتخاب کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون حضور در صف انتظار از مزایای این تسهیلات، در مجموع به ارزش تقریبی 2 (دو) هزار میلیارد ریال، بهره‌مند شدند؛ به بیش از 20 (بیست) ‌هزار نفر رسید.
شایان ذکر است؛ بر اساس سهمیه ابلاغی بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران، پیش‌بینی می‌شود؛ تا پایان سال، بیش از 8 (هشت‌) هزار نفر از جوانان عزیز نیز مشمول دریافت وام ازدواج از بانک آینده شوند که بدین‌منظور، 140 شعبه از مجموع 197 شعبه بانک آینده در سراسر کشور، با کمال افتخار و با نهایت سرعت و سهولت، آماده ارائه خدمات به این عزیزان خواهند بود.
بانک آینده همواره می‌کوشد؛ در این مسیر خیر، پیشتاز بوده و مؤید این امر، پرداخت بیش از 1000 (یک‌هزار) مورد وام قرض‌الحسنه ازدواج، از آغاز سال 1397 به متقاضیان، (با وجود تعطیلات نوروزی)، بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: