کد خبر: ۶۱۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
در جلسه شورای فنی بیمه سرمد که روز یکشنبه 97/2/16 در محل این شرکت برگزار شد، آقایان علی رستمی و فرامرز خجیر به عنوان اعضای جدید این شورا معرفی شدند.
اعضای جدید شورای فنی بیمه سرمد معرفی شدند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، این جلسه که با حضور آقای کاتب رییس هیات مدیره این شرکت به همراه آقایان امینی، ثبات، منصوری، بایگان، قربانی، رواقی، حبیبی و خانم ها امیرانی و جلوی برگزار شد، دو عضو جدید شورا که هر کدام دارای سوابق درخشانی در عرصه اقتصادی به ویژه در صنعت بیمه کشور هستند، معرفی شدند.

بر اساس این گزارش علی رستمی دارای دکترای مدیریت بازرگانی با گرایش مالی است و در صنعت بیمه دارای سوابق درخشانی است که از مهمترین آن ها می توان به عضو هیات مدیره بیمه آسیا، نائب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه و ریاست هیات مدیره بیمه تجارت نو اشاره کرد؛ وی هم اکنون عضو هیات مدیره بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران است.

فرامرز خجیر نیز دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی با گرایش مالی و دانشجوی مقطع دکترای مدیریت بوده و سوابق شغلی درخشانی همچون عضو هیات مدیره، معاونت فنی اموال بیمه آسیا و معاونت فروش و بازاریابی در بیمه آسیا و عضو شورای تدوین سند توسعه فرهنگ بیمه می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: