کد خبر: ۶۱۳۶۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، شعبه سمنان به عنوان چهاردهمین شعبه بیمه حکمت صبا با حضور دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت و مسئولین لشکری و کشوری افتتاح شد.
چهاردهمین شعبه بیمه حکمت صبا در سمنان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت صبا همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ، شعبه سمنان به عنوان چهاردهمین شعبه بیمه حکمت صبا با حضور دکتر غلامحسین چایچی مدیرعامل ، معاونین و مدیران شرکت و مسئولین لشکری و کشوری افتتاح شد.
بر همین اساس ، مختار رحیمی مدیر امور شعب بیمه حکمت در مراسم افتتاح این شعبه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و با بیان اینکه بیمه در همه بخش های زندگی یاری رسان خانواده های ایرانی می باشد گفت : استفاده صحیح ار بیمه ، پیامدهای نامطلوب اقتصادی را به حداقل رسانده و موجب استحکام بنیادهای اقتصادی می گردد.

در ادامه دکتر محمود سبزی معاون تحقیق و توسعه بازار بیمه حکمت صبا ضمن ارائه آماری از صنعت بیمه کشور گفت : با توجه به جمعیت 80 میلیونی کشور ، صنعت بیمه نتوانسته سرویس خاصی را برای مردم تعریف و عملیاتی نماید.

 وی افزود : با توجه به میانگین کل ضریب نفوذ بیمه در کشور ، سهم سمنان از این میانگین پایین تر است که شرکت بیمه حکمت می تواند با ارائه خدمات بیمه ای چهره به چهره بازار سهامداری خود را به صورت مطلوب حفظ نماید.
در پایان ، رضا زیاری رییس شعبه سمنان گزارشی از عملکرد شعبه و وضعیت بیمه در استان محل خدمت خود را ارائه نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: